Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a gyermeked neve, és beceneve?

Mi a gyermeked neve, és beceneve?

Figyelt kérdés
3 gyerekünk van, egyiket sem a nevén szólítjuk, érdekelne, másnál is van-e így.
2010. ápr. 19. 20:17
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
58%
Melyik idióta pontoz le azért amiért leírtam mi a bece neve a lányomnak?? Vicc az egész ami itt megy már!!!
2010. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 A kérdező kommentje:
Kedves mindenki! Én nem tudom ki pontoz le, én biztosan nem, én minden válaszra a hasznost jelöltem, én örülök a válaszoknak és hálás vagyok annak, aki ír.
2010. ápr. 21. 20:51
 53/56 anonim ***** válasza:
Én sem értem, ha nem tetszik valakinek a lányom neve, az miért pontoz le? Nekem sem tetszik sok név, mégsem pontozok le senkit. Mindenkinek más tetszik! Egyre jobban idegesít ez az oldal, hogy csak szórakozni, meg pontozni járnak ide a drága anyukák!
2010. ápr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Szerintem nem az anyukák pontoznak le, hanem valami óvodás színvonalú 15 éves unatkozó tini, akinek ez a buli. Üzenem neki, hogy sajnálom hogy nincsenek barátai, inkább azzal foglalkozhatna...
2010. ápr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
Most neztem en is, hogy egy csomo valasz le van pontozva... Hogy alljon meg a szeme,mint a sülthalnak, annak aki lepontoz!!!
2010. ápr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:

Lea. Azért lett ez a neve, hogy ne lehessen becézni :) De anyám Leusnak meg Leucinak hívja. Jajj, nagyon utálom és kértem, hogy hagyja abba! Én csak Leázom. Néha Kisasszony :)


(Engem meg le lehet pontozni, nem érdekel, ha valakinek csak ebben telik öröme, hát nem irigylem!)

2010. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!