Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 es fel honapos babad meretei...

8 es fel honapos babad meretei es miket csinal, hogy telik egy napotok, mit eszik?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Lányom akkor olyan 8,3 kiló körül volt (77 cm), lány

(3950 grammal és 56 centivel született)

Mászott, ült, állt és oldalra lépegetett.

8 hós koráig délben evett főzeléket, akkor vezettem be neki az uzsonnát (gyümölcs)

Akkoriban kezdett kapni tejterméket (túró, joghurt, reszelt sajt.

Még 4x szopott.


(nagyfiam 8,5 hónaposan 10,5 kiló és 80 centi volt, ő is üllt, állt, mászott)

2010. ápr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A 24 én lesz 9 hós a fiam, aki kb. 74 centi és 9,1 kg (3900 grammal és 56 centivel született). Elég mozgékony gyerek, már 6 hósan felállt és ezzel egyidőben mászott, ülni ezután ült. Most próbálom tanitani integetni, meg tapsolni, egyiksem megy túl jól...bár már néha olyan mintha tapsolna...nagyon cuki...

Mondhatnám, h van napi menetrendje, de nem olyan szigorú és a nappali alvás nem igen állt be...ha van kedve alszik, ha nincs akkor nem...az éjjelt átalussza, de az elalvással este is vannak gondjaink....:( Enni megeszik mindent, persze csak ha olyan kedve van, és ízlik neki...igazi pasi :):)

2010. ápr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

igaz a kisfiam még nincs 8 hós(29-én tölti be),de azért én is leírom ha nem gond.9 kg és 76 cm kb(4250gr és 56 cm volt születésekor).mászik,ül,feláll,lépeget minden mellett.nincs foga,most jönnek.mindent megeszik(szerencsére)ha mi eszünk akkor Ő jön kunyerálni(raplis,ha nem adunk neki)most kezdődött a szeparációs szorongás,így állandóan követ,rajtam lógna.napközben 1x alszik(már 1 hónapja kb-neki elég,így nem eröltetem a délutáni alvást,de azért néha elalszik du is).tízórait és ebédet kiváltottuk már(tejpép/gyümi tízóraira,ebédre meg főzelék.éjjel még felkel enni.

/S/

2010. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom ma 8,5 hónapos!!

8700 gramm és 76 cm.Egyedül ül és próbál felállni.Már inti,hogy pápá,meg édesen próbál puszit dobni,de még csak én ismerem fel hogy ez azt jelenti.

Reggel-este és még napközben 1x szopizik,de már szinte mindent eszik.(Korának megfelelőt)

Átalussza az éjszakát és napközben is alszik 2x1 órát.

Még nincs foga,de ma elég nyűgős és rengeteget rág illetve nagyon nyálzik.

2010. ápr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is csak 4 napja múlt 8 hós, 8 és fél kg,72 cm.Reggel fél 8 körül ébred, kicsit még ágyban vagyunk, játszunk, aztán délelött kijön velem a konyhába míg ténykedek, majd játék ,alvás, levegőzés, (ha jó az idő).Dél tájban ebéd-fött étel, játék alvás, kint vagy bent, (attól függ délelött voltunk-e kint)aztán délután fél 4-kor jönnek apáék ,tesók, együtt vagyunk, ha az idő engedi, kint-bent vegyesen.Négy körül uzsizunk gyümölcsöt. Hétkor fürdés, készülődés feküdni, vacsi-alvás.Ha egyedül van ülve játszik, 2 napja rájött, hogy felállt, azóta állni akar, próbál lépegetni is és nagyon élvezi.Integet, kopog az ablakban, szereti a cicát kutyákat,és kint lenni.Örül a családtagoknak, idegenekkel is barátságos, mosolygós, most kezdi a hangokat szavakat utánozni, ma egész nap azt mondogatta:hat hat hat...időnként már bólogatja a nemet. Már tud odabújni, szeretgetni.Ha felébred dumálgat, leginkább ilyen hangokat ad, : tszu tcu thu , bababa mama ada ada És amit imád:matatni arcon, orrunkat szemünket szánkat piszkálni.kb ennyi...:)
2010. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20 51-es vagyok, bocsi, kimaradt, hogy szopizik, és éjjel is felébred szopizni.
2010. ápr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!