Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szükséges vasalni az újszülött...

Szükséges vasalni az újszülött baba ruhácskáit (body, rugi, egyéb)?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy ki vasal - ki nem. Illetve hogy hány hónapos koráig vasaltatok. És ha nem vasaltok akkor hány fokon mossátok a ruhácskákat.
2010. ápr. 19. 17:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Jeeeezusom,en meg nem is hallottam olyat,hogy valaki nem vasalja a gyerekeinek a ruhait!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 7 hónapos, az osszes ruháját vasalom!! Bár utálok vasalni, a mi ruháinkat nem is szoktam, csak amit nagyon muszáj, de az o ruháit nem tudnám vasalatlanul a szekrénybe tenni. Bár valóban sok idomet igénybe veszi, foleg, hogy nincs segítségem, de akkor is tudok rá idot szakítani, pl. mikor alszik, volt, hogy éjjel 2 órakor fogtam hozzá :((
2010. ápr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én nem vasaolok, 2 gyerekem van kicsi 1 éves.

Ha valami gyűrött, akkor felvétel előtt gyorsan kivasalom, de van még más ezer dolgom és utálok vasalni.

2010. ápr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

21:51

Pedig van ilyen, mint pl én.

helyette holnap kerti bútort fogok lakkozni, hintaágyat festeni..soroljam?

Ez legyen a legnagyobb hibám ,hogy nem vasalok.

előző

2010. ápr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ahogy olvastam a valaszokat kezdtem megijedni, hogy csak en nem vasalom??? De aztan kiderült, hogy nem. En mindent 90fokon mostam (szinte csak feher ruhak voltak az elsö honapokban:D) az elsö 3-4 honapban, es 2 hetig probalkoztam a vasalgatassal, de nekem is volt jobb dolgom es tök feleslegesnek lattam. Ugyhogy azota nem vasalok, csak ha olyan a ruha, hogy megkivanja (pl:ingek)
2010. ápr. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem vasalom, sose vasaltam. 40 fokon mosom a ruhákat.

egyik se lett még etőtl beteg, avgy nem tudom, miért is vasalja, aki vasalja...


3 gyerek

2010. ápr. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Ginger Mama ***** válasza:

Vasalja a nyavaja...

Van a szàrítò gèpen vasalò program, az elèg. :D

2021. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!