Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Összehasonlítva a terhességete...

Összehasonlítva a terhességeteket és a babátokat mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy milyen volt a terhességetek, és milyen természetű, mennyire nyugodt, mennyire hisztis a gyermeketek?

Nekem elég zaklatott volt, úgy értve hogy nagyon sokat aggódtam mivel volt két vetélésem előtte és féltem nagyon.Voltak egészségügyi problémák is amik megkeserítették a dolgot, és így végig feszült és aggódó voltam, nem igazán tudtam lazán venni a dolgot.

A fiam tiszta örökmozgó, akaratos, nem marad meg egy helyben, 8 hós lesz de már feláll megkapaszkodva és totyorászik így, mászik, szóval mindig mozgásban van.Érzékeny lelkű nagyon, akit ritkán lát azzal nem nagyon van el, sír nála.

Csak érdekelne hogy van e összefüggés a terhesség mikéntje és a baba természete, temperamentuma között.

Én próbálom már úgy nevelni hogy boldog, kiegyensúlyozott baba legyen, remélem sikerül, és nem hat rá ki a terhesség alatt átélt sok izgalom, idegesség.


2010. ápr. 19. 11:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én is egy korábbi vetélés után lettem terhes (nagy nehezen), a pocakomban nagyon nyugodt volt a kisfiam, keveset mozgott, aggódtam én is minden miatt sokat. Most 19,5 hónapos, örökmozgó, egy percre nem áll meg, és elég akaratos. Anyukám kis energiabombának hívja :)) Szóval pont az ellenkezője mint terhesség alatt.
2010. ápr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!