Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A DM-ben 15. -e óta él a...

A DM-ben 15. -e óta él a Pampers Economy Duo Pack akció ajándék pelustároló dobozzal. Hamar elkapkodják?

Figyelt kérdés
Úgyszeretnék én is egy ilyen akciót elcsípni, alig várom, hogy mehessünk és vegyek, de sajna ez nem mostanában lesz. Hamar elviszik őket? Meddig szokott az ilyesmi kitartani az üzletekben?
2010. ápr. 19. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Én tegnap tévedtem be egy DM-be, és láttam ezt a Pampers Pack-ot. Hát ha nem úgy állnék anyagilag ahogy, akkor én is vettem volna egyet. Abban az üzletben még 6 db volt. Szerintem sok anyukának tetszik ez az akció, ugyanúgy, mint ahogy neked meg nekem is tetszik. Én már lemondtam róla, mert szerintem hamar elviszik.
2010. ápr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó nagyon a doboz, mi játéktárolónak használjuk.Igen valóban gyorsan elkapkodják, mi nyitásra szoktunk menni az akció napján.Ha a Dm-be szeretnéd venni akkor érdemes kiváltani egy 50 pontos kuponfüzetet (ha van kedvezménykártyád) annak az első lapján van egy 25%-os kupon és így egyből sokkal olcsóbban hozzájutsz.
2010. ápr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, van kuponom rá, ezért is lenne jó hozzájutni, amíg még van. :) Én Győrben élek, itt 5 DM üzlet van, de feltúrom az összeset! :) Nekem kell egy olyan! :)
2010. ápr. 19. 11:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont ma vettem egyet, az előbb említett 25% kedvezménnyel. Volt még bőven, bár úgy láttam- 3-as és 5-ös.
2010. ápr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
rá van írva a dobora, h. pampers meg ilyen színes? Mer akkor én nem kapkodom el :D nem rakok a lakásba reklámot önszántamból :D
2010. ápr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hidd el, nekem sem a reklám miatt kell, hanem a funkciója miatt... Mikor majd kezd a gyerkőc mindent lerámolni a polcokról, jól jön egy tároló, ami legalább a mindenfelé repülő pelenkák ellen véd.
2010. ápr. 19. 12:59
 7/7 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

Annyi hogy zöld, a "reklámok" könnyen leszedhetők a dobozról.Vannak kerekei is, az én kisfiam nagyon örült neki, most már a játékait dobálja belőle...(az a baj hogy csak kifelé:)...)

Viszont akinek már van ilyen tárolódoboza annak most jobban megéri a sima dobozos pack azzal+a 25%-kal most 32.-/db-ra jöttünk ki,a tárolós az most 37.-/db kuponnal most.

2010. ápr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!