Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kisbabám ma véreset...

3 hónapos kisbabám ma véreset hányt (bukott). Inkább barna, alvadt vért, de friss vér is volt benne pici. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Brüsszelben élünk, s csak délutánra kaptunk időpontot.. Nagyon ideges vagyok.. Pár napja nagyon fájt a mellem, lehet attól? vagy mi ez? Nagyon ideges vagyok..
2008. szept. 30. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!


ha szopik a babád akkor szerintem a cicid miatt. NEKEM pár naposan büfizett barnásat. A védőnő és a doki is azt mondta, hogy a cicimtől, erre én azt mondtam, hogy kívűl nem is sebes. Azt mondták, hogy belül is megsérülhet. Reméljük nem lesz gond!

2008. szept. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem sebes a melled?

Nekem mindkét gyerekem ezt csinálta, sajnos 4 naposan, mert kisebesedett a mellem. Utána úgy adtam tejcsit nekik, hogy fejtem.(sajnos itt lett vége a szopizásnak is)

2008. szept. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne aggódj előre. Szinte biztos, hogy a te cicid ment szét és attól. Nem vele van a baj. Na nem mintha az jó lenne, de nem lesz semmi baj, nekem is volt ilyen, hamar rendbe jött.


Judy

3 hós és 2 éves kisfiúk anyukája

2008. szept. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én az alvadt vér miatt nem gondolnám, hogy a melled miatt lenne, de reméljük..

Ha délután mész dokihoz nem lesz addig gond..

drukkolok, az alvadt vért azért nem értem, mert ha a melledből szívta le és visszajött, mikor alvadt meg?-szoval én refluxos vagyok, hiperacid, de nekem a gyomorfalamról jött ez le..nem tudom a kicsikethogyan vizsgálják, de nekem rossz volt.

Azért mindenképp nézd át a melled, esetleg fejj le tejet, ha abban is vér van, akkor az a baj!

2008. szept. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Andi585 válasza:
Helló! Az én babám 6 hónaposan toccsantott egy véres köpetet. Orsziporszitól megpattanhatott egy ér az orrában és lenyelte a vért, amit aztán kibukott. Az ügyeleten mondták. Jobb bemenni és megkérdezni.
2017. jan. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!