Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babátok mit csinál...

7 hónapos babátok mit csinál már? Mászik? Forog? Kúszik? Ül? Áll? Mert az én kisfiam még csak ül, ugye nincs lemaradva?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondolom úgy értetted,hogy forog és ül,nem?

2010. ápr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Most töltötte be babám a 7. hónapot.Állni még nem áll, de a többit csinálja.A dokink szerint túl mozgékony.

Szerintem nincs lemaradva a babád, ha már ülni tud.De azért megfordul nem?

2010. ápr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nincs lemaradva. Kisfiam ilyen idősen forgott, és ült, de még nem ült még fel magától.10 hónapos koráig ráér mászni, lehet, hogy nem is fog. Kisfiam 10 hósan mászott, kb. 2 hetet kúszott, inkább forogva közlekedett. 8,5 hósan állt fel, és majdnem 9 hós volt amikor felült.
2010. ápr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Fiam vasárnap lesz 7 hónapos. Forog mindkét irányba és pörög a tengelye körül. Felül (1 hete), és elég sokáig bír ülve lenni (ezért már etetőszékben ülve eszik). Próbálkozik a felállással, de csak akkor, ha az ölemben ül.

Ma kezdte, hogy emeli a popsiját hason fekve (nagyon édes) és hátrafelé halad egy kicsit, aztán ideges lesz, hogy nem úgy mennek a dolgok, ahogy ő szeretné és akkor sírni kezd. De szerintem hamarosan arra is rájön. :D

2010. ápr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Utolsótól megkérdezhetem hogy hogy ül fel a babája?
2010. máj. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én kislányom ma 7 hós. Ő ül,mászik és áll is. A doki szerint nagyon érett nagylány. Én meg azon aggódok mindíg, hogy mindent korán csináln. De a védőnő szerint megvan minden babának a saját üteme. Előbb vagy utóbb, de utol érik egymást!
2010. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7 hónapos múlt pár nappal, fiú: kúszik, mászik, feláll mindenhol, ül, felül, mászásból visszaül, állásból leül. Szintén sajtkukac, percről percre tanul. Szerintem sincs megszabott ütem, tesóm fia már régen járt, amikor még mindig nem volt hajlandó mászni.
2010. máj. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Enyém 15-én lesz 7 hós, forog, támasztva ül, magától még nem, helyét változtatja, de nem kúszik, nem mászik...

Ugye nem vagyunk lemaradva?:-S

2010. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10-én lesz 9 hónapos a kisfiam. Nem kúszik, nem mászik, nem ült még fel. Forog minden irányba, háton "csúszva" helyet változtat, oldalt fekve könyököl. És még foga sincsen!
2010. máj. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó előtti válaszoló! Mi is ugyanezeket tudjuk, nem hinném hogy le vagyunk maradva, minden baba más.
2010. máj. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!