Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már nagyon sebes a nózija,...

Már nagyon sebes a nózija, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Náthás volt a kislányom, és az utolsó orrszívásnál valószínűleg felsérthettem az orrszívóval (másra nem tudom fogni az egészet). Másnap lett egy kis sebecske az orrlyukánál. Kentem neogranormonnal. Másnapra már a fél nózijáról lejött a bőr, és mintha egyre terjedne ez az egész. Mindenképpen elviszem dokihoz, de addig mit tegyek rá? Nagyon durván néz ki, és persze nem is engedi hogy hozzányúljak, mert fáj neki :-((( 20 hós kislány
2010. ápr. 16. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:

sudocrem. hámosít is, elméletileg jó kell, h legyen rá.

v bármi hámosító krém, ami van otthon.

2010. ápr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
neogranormon az mentolos vszinű csípte neki!
2010. ápr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bepanthen plus, nálunk ez vált be. Ez nem olyan zsíros, mint a Neogranormon, és rendkívül jó ápolja a sebes bőrt.
2010. ápr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sudocrem v. Bepanthen.
2010. ápr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindnekinek! Gyanakodtam én is a neogranormonra, mert feltűnően elindult a sebesedés amióta azzal kenem. A gyógyszertárban egyébként a sima popsikrémet is javasolták. Megpróbálom akkor lemosni valahogy a neo-t (nem tudom hogyan!!??), és bekenem mással amíg doki nem látja.
2010. ápr. 16. 14:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon vékonyan körömvirágkenőccsel bekenni,csodákra képes és természetes.
2010. ápr. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia!

nekünk a doktornéni alsol krémet adott,este bekenem,reggelre meggyógyul a nózi

2010. ápr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!