Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mit ad reggelire 11hós...

Ki mit ad reggelire 11hós babájának?

Figyelt kérdés
Kisfiam már nem cicizik. Eszik mar lassan mindent. Tippekre lenne szükségem ki mit ad enni babájának. Tápszert nem kapott mert nagy baba (11,4kg), a babatej meg nem nagyon izlik neki.
2010. ápr. 15. 21:10
 1/4 anonim válasza:

Az én kisfiam 14 hós, eddig csak tápszert kapott reggelire, pár napja babatejet adok, elég neki, nem kér mást.

Azt nem értem, hogy miért jobb esetleg reggelire kifli stb, mint a tápszer, miért gondolod, hogy ez utóbbi jobban hizlal? Az én védőnőm/gyerekorvosom ,azt mondja, hogy addig adjam neki amíg csak elfogadja.

(Tízórait ritkán kér, ha igen ,akkor gyümi,ebéd: zöldégfőzelék husival, uzsonna: Sinlac, tejpép, Szendvics ritkán, gyümölcs, gyümölcs+Sinlac, vacsi csak tápszer ) Fiam 11 kg, 80 cm. Egyáltalán nem vékony.

2010. ápr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sinlac, tejpép, kalács, margarinos kenyér+ facsart gyümölcslé.

Ébredéskor cicizik, 13 hónapos

2010. ápr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

előz

Szerintem a babatej ugyanolyan tápszer, csak így jobban hangzik.

2010. ápr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt mondja az orvos, hogy nem kell mar neki tapszer, mert jolfejlett es varrialhatom az eteleket neki mar batrabban.
2010. ápr. 15. 21:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!