Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5-6 hete szült kismamik hogy...

5-6 hete szült kismamik hogy vagytok? Babák szépen fejlődnek? És lelkileg?

Figyelt kérdés

Én 5 hete szültem,most maradtam igazán egyedül babimmal,beindultak a szürke hétköznapok...

Kicsit siratom a várandós időszakot...,pedig alig vártam már hogy megszülessen!Imádom,nagyon jó baba csak valahogy lezárult egy időszak...Depis vagyok??????


2010. ápr. 15. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 6hete szültem,és minden okés.

Hogy depis vagy e azt nem tudhatom.

De élvezd ki ezt a pár hónapot,míg ilyen kis picike a babád mert gyorsan elszalad ez az idő.

Nekem második gyermekem,de az első már 7 éves nagyon hamar elszaladt ez 7 év is.Üdv.Rita

2010. ápr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy depis csak egyszeruen mas lett az eleted es van aki ezt nehezebben, van aki konnyebben dolgozza fel. Minden kezdet nehez de az ember idovel megszokja, belejon. Menjetek setalni a babaval ha van esetleg segitseged akkor vegyel egy jo forro furdot, lazulj el benne (hidd el csodakra kepes). Ne felj ahogy telik az ido egyre jobban belejossz. Meg meg kell ismerned a kisbabad. Az elso 3 honap szinte az osszeszokasrol szol. Ne legyenek nagy elvarasaid. En is ugyan igy ereztem, most mar 9 hetes a kisfiam es egyre jobb.
2010. ápr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia, ez normális, hozzá kell szoknod még az új helyzethez. pár hónap múlva már furának fogod tartani, hogy volt olyan, amikor ő még nem volt. :)

amúgy értékeld, hogy jó babád van, nem mindenkinek jut ez a szerencse! :)

2010. ápr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat mindenkinek!!!

Húú,szerintem nem jól fogalmaztam meg amit érzek...

Egy 7éves és egy 5hetes gyermek anyukája vagyok,tapasztaltam már egy-két dolgot.A Drágáim szépek,egészségesek,jó gyerekek és nem velük van a gond.

Egyszerűen úgy érzem hogy jövő héten vissza megyek a 6hetes kontrollra,és ennyi volt ez a csodálatos időszak...Tudom már miért érzek így:több gyereket nem tervezünk,és ezt kell feldolgoznom,ezért lassítanám az idő kerekét,és érzem úgy hogy lezárult életemben egy szakasz.

2010. ápr. 15. 12:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is pont ezt érzem. Hétfőn megyek 6 hetes kontrollra, és én is amiatt vagyok szomorú, hogy lezárult egy időszak. Mi sem tervezünk több babát (egyke lesz a fiam). Imádtam terhes lenni, a szülés is csodálatos volt, és fáj, hogy többet ezt nem élhetem át. Illetve gondolkodom még a kistesón, de az eszemmel tudom, hogy sajnos nem fér bele... :(
2010. ápr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!