Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Irnátok aranyos történetet...

Irnátok aranyos történetet amit a babátok tett, csinált, mondott?

Figyelt kérdés
Az én kislányom 1éves.Apa sűrűn szokta neki mondani "hát te?"Néhány szót mond csak,tegnap hazajött apa és mikor meglátta azt mondta neki:"hát te?"Annyira édes volt.Vagy tegnap együtt mentünk vásárolni.Kapott egy bébi pónit.A kocsiban mondogattam neki,hogy majd mutasd meg apának.Apa hátul a kertben tevékenykedett,a kislányomat kivettem a kocsibol és már tartotta is fel a pónit mutatta apának.Zabálni való.
2010. ápr. 14. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
egyszer 8 hós kislányommal spenótot etettem,jött a postás átadta a csomagot,mire visszaértem a kiscsaj benn feküdt a spenótban,elaludt:D1,5 órát aludt úgy.a mama mindig mondja neki hogy bébibogyó,egyszer a papa az ölébe fogta és mondta neki lányom te bébibogyó:D1 éves volt.
2010. ápr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
3 évesen, a "felkapcsolom a villant" helyett rendszeresen "lekapcsolom a fűtést" mondott. Nem tudjuk honnan jött:)
2010. ápr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez pont ma történt:


Lányom 17,5 hónapos, imád sminkszerekkel játszani, úgy tesz, mintha púderezné magát. Adtam neki pár dolgot, köztük egy tégelyes barna rúzst is, gondolván nem tudja őket kinyitni. Konyhában tevékenykedtem, közben ráláttam, és még boldog is voltam, h milyen szépen eljátszik. Egyszer aztán látom, h mutogat felém az ujjával, amin van vmi barna szmötyi. Rohanok oda, hát a drága kinyitotta a rúzst és bőszen kente az arcára...:)))) Még jó, h nem a kóstolgatós fajtából van a gyerekem, szerencsére nem evett belőle. Próbáltam szigorúnak tűnni, de fulladoztam a röhögéstől... :)))

2010. ápr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A fiam tegnap megunta a társaságomat, bemászott a fürdőszobába, ahol éppen mosott a gép (elöltöltős), és 20 percen keresztül ámultan nézte, hogyan forognak benne a ruhák:) Nagyon jót nevettünk:)
2010. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám mégcsak hét hetes, szóval nem direkt tette, de pont jól jött ki.Éppen énekeltem neki a kedvenc babás nótámat büfiztetés közben, és egyszercsak rácsapott a számra:)Biztos hamisan énekeltem:))
2010. ápr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is éneklős sztorim van. 4 hónapos körül volt a fiam, mikor bohóckodva, nyávogva énekeltem neki. Meredt szemmel nézett, aztán egyszer csak kinyilvánította a véleményét: szinte gyomorból azt mondta: hőőőő :-)

Egyébként is a hangomról annyit, hogy azt olvastam, aki sokat énekel a babájának, az a baba szereti a zenélős játékokat. Nos, én énekeltem, a gyereknek meg hónapokig nem lehetett zenélős cucc a közelében, mert egyből biggyedt a szája. :-)

2010. ápr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aranyosak!!!
2010. ápr. 14. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!