Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom ma evett először...

Kislányom ma evett először cukkinit. Hát mi ne mondjak nem volt érte oda. A TI babátok szereti?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, a kislányom szerette nagyon, bár szerintem sincs túl intenzív íze. Ez volt a lánykám kedvence: rízs+cukkini+csirkemell+pici joghurt (hogy ne legyen annyira száraz) Próbáld ki, hátha nálatok is bejön! :-)
2010. ápr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Almával és/vagy banánnal:-))

Később ette úgy, hogy cukkin+tészta+joghurt+olivolaj

2010. ápr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na akkor holnap teszek bele neki almát, hátha ugy jobban fog neki ízleni:)
2010. ápr. 14. 13:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Valamivel fel kell dobni, mert alapban nincs nagy íze. A fiam is csak úgy eszi, ha komoly szakácsművészi szinten van elkészítve :-)
2010. ápr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Nekem pont ma fog enni a kislányom.:)

Én úgy szoktam csinálni neki,hogy kb egy kiskanálnyi vöröshagymát egy pici olajon megdinsztelek,majd rádobom a "kockákra" összevágott cukkínit,amihez picire felvágok még egy kis sárgarépát is,és ezt puhára főzöm annyi vízzel,ami épp ellepi. Egy nagyon pici sót is rakok amúgy már bele neki. Majd külön főzök neki krumplit,és azzal sűrítem be neki.Ja...még csirkemellet is rakok bele egy olyan 2-3 kis golyónyit,ami kb olyan 13 gramm lehet...(ezt külön előre megszoktam főzni,és golyóként fagyasztom le) Na...:) Mikor megfőtt minden,leöntöm a cukkínis cumókról egy pohárba a vizet,majd a krumpliról is,csak azt nem rakom félre,mert annak ügye semmi íze..Egybe dobom őket egy edénybe,amibe összetudom turmixolni,és ha nagyon sűrű lenne,akkor a cukkínis főzőléből rakok még hozzá,mert az tök jó ízletes lesz a hagymától..

Nekem nagyon szereti így a kislányom.

Mondjuk ő már 8.5 hónapos,tehát jobban lehet neki ízesíteni a dolgokat..gondolok itt a hagymára,sóra...

2010. ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez én kislányom ezt szereti meg a brokkolit.
2010. ápr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia,én úgy készítem,hogy a cukkinit répával,krumplival és kevés édes almával főzöm össze,meg persze egy kocka husival.Az egészet turmixolom és mivel az én babám már kilenc hós pici sajtot reszelek bele és az egészet összefőzöm.Imádja.
2010. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!