Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok enni Pangasius halfilé...

Adhatok enni Pangasius halfilét a 9 hós kisfiamnak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én adtam, de csak egy nagyon kicsit(1-2 falat) nehogy megterhellje a pocit, meg mondott valamit a védőnő a túlzott fehérjebevitelről és azért is adtam keveset. Most egy éves én imádja a halat!:D
2010. ápr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is nagyon szereti a halat. A pangasius ráadásul megbízható, mert szálkamentes, és nincs az az intenzív hal-íze. Nyugodtan adjál neki!
2010. ápr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ehet a babád, akár gyakran is, mert ez olyan könnyű husi hogy nem terheli le a szervezetét, ez hülyeség.
2010. ápr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!Én is buta vagyok,mert utólag gondolkodok,amikor adtam neki,de valóban ízlett neki!A párom szerint is jót tesz a hal husi a kis drágánknak.

Sajnos a védőnönk finoman fogalmazva sz@rik a fejünkre,6 hetesen volt kint utoljára,most meg 9,5hónaposak vagyunk.Ezért jó ez az oldal.Köszönöm mégyegyszer!

2010. ápr. 14. 09:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!