Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Krémtúrót, joghurtot, pudingot...

Krémtúrót, joghurtot, pudingot és hasonlókat mikor adtatok először a babátoknak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Babajoghurtot adtam neki 7 és fél hónaposan. Túrós desszertet meg most adok neki, jövő héten lesz 9 hónapos. Pudingot még nem próbáltunk, egyenlőre nem is tervezem:)
2010. ápr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Babajoghurtot 6-7 hónaposan kapott. Kefirt, natúr joghurtot 8 hónapos kora után vezettem be. De krémtúrót, és hasonló ízesített joghurtot nem adok még neki. Krémtúrót én csinálok neki friss túróból, és gyümölcsből. Most 11 hónapos.

2010. ápr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Krémtúrót már ezer éve:)kb 3hónaposan azóta is eszi:)semmi baja. A többit is eszi. 8hós. Na tuti le leszek pontozva ismét de ha egyszer így van nem írok mást!
2010. ápr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves utolso valaszolo, ha a babad pocija birta, szerintem semmi gond azzal, hogy adtad neki. Az enyem 5.5 honapos, en is lassan elkezdem a tejes dolgokat.
2010. ápr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Anno mi is kaptunk már ilyesmit 1 éves korunk előtt és mégsincs semmi bajunk. Nem pontozok le senkit, mindenkinek a maga döntése, hogy ki mikor mit kezd el, csak kíváncsi voltam, hogy manapság mi a szokás. Nekünk is hamarabb kellett kezdenünk a normális étkezést, mert tejci nem volt, tápszert nem ette meg, így 3 hónaposan már kapta a gyümit.
2010. ápr. 15. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!