Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi legyen fiú kistesóm neve?...

Mi legyen fiú kistesóm neve? én választhatom ki a nevét.15/L

Figyelt kérdés
ami ki van zárva,mert van a családba,baráti körben:Dániel,Tamás,Ádám,Máté,Dominik,Dorián,Balázs,Noel,Alex,Botond,Benedek,Viktor,Ákos,Gergő,Benjamin,Barnabás,Zsombor,Kornél,Kilián,Dávid.azt hiszem ennyi:)nem szeretnénk régies,és nem is túl "modern" nevet,mint pl.:Damáz,Denton,meg ilyenek.köszi.
2010. ápr. 11. 13:50
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
95%

Legyen mind2

Mészáros Milán Bence

vagy

Mészáros Bence Milán

nekem az első jobban tetszik :), deee te tudod :)

2010. ápr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
61%
ha már választani kell a Milán és a Bence között, akkor én a Milánra szavazok. :)
2010. ápr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
61%
és még csak annyit, hogy a Milán név jelentése: kedves.
2010. ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim válasza:
52%
legyen attila
2010. máj. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:

Már biztosan megszületett a kicsi Mészáros, de azért írok én is pár nevet, hátha még szükség lesz rá!

A 2009-es leggyakoribb utónevek listájáról írom ki azokat, amelyek nincsenek benn a 10 leggyakoribb nevek között - és szépek is.


Kristóf,

Krisztián,

Szabolcs,

Mátyás,

Csongor,

Szebasztián,

Bertalan,

Flórián.


De a legjobban - ezek közül - a Krisztián, Csongor, Bertalan és Flórián tetszik!

2010. aug. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!