Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 22 hos kislanyom elkezdett...

22 hos kislanyom elkezdett felni masoktol. A feltekenyseg jele?

Figyelt kérdés

2 honapja szuletett a masik kislanyom s kb 2-3 hete a kisteso furan viselkedik. total anyas- csak en etethetem, en oltoztethetem, pelenkazhatom, stb. szoval mindent csak velem, eddig ezt megtehette a nagyi, ferj.aztan mintha felne az emberektol. olyan 1 m tavolsagban elvan, aztan neha beijed s rajon ilyen bogoroham.pedig jarok vele sokat ki, jatszoterre, uzletekbe. viszont igaz h egesz nap egyedul vagyok vele. feltekenyseg ?

akinek nehezen baratkozos volt a gyereke, kesobb hogy volt? ovis korban "kinotte"?

el vagyok picit kenodve...anyosek fejemhez vagtak...keveset hordom emberek koze...pedig nem igy van, de ha egesz nap velem van, hova kuldjem?


2010. ápr. 11. 06:51
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak most abban a korban van.minden gyereken maskor jon ez az erzes elo.a fiamon aki most 19honapos most 1honapja jott elo,csak kezen fogva setal velem.ha valaki koszon neki mindjart mogem buj,es szegyenlosen mosolyog.enis minden nap a jatszoteren vagyok vele,es en is magam nevelem.ezt kinovik,ez egy korszak.sok turelmet kivanok.
2010. ápr. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az enyem nem mosolygos.ill.hangulatatol fugg.
2010. ápr. 11. 06:59
 3/6 anonim ***** válasza:
mindegyik gyerek mashogy mutassa ki,az enyemet ha olbe akarjak venni sir.de ha nem nyulnak hozza csak szegyenlossen mosolyog.dokirol nem is beszelve,ott ordit,pedig egy honappal ezelott semmi baja nemvolt.es a baratnom fia,meg hasonlo a tiedhez,o is sokat sir.ha eljon ide hozzank jatszani,fel oraig sir mig megnyugszik,fel.de ez atmegy.minden baba,mi is ezen atmentunk.miert gondolod,hogy feltekeny?a picihez,hogy viselkedik?fontos,hogy kimutasd neki mennyire szereted.de ezt biztos meg is teszed.
2010. ápr. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a kicsit szereti. puszilgatja, simogatja. amit en csinalok a kicsivel o utanoz. multkor szagolgattam a polyan keresztul nem kakailt e be...azota o is szagolgatja...meg az osszes babajat!:o)))
2010. ápr. 11. 07:07
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor biztos ez csak egy korszak,nem feltekeny szerintem.minnel nagyobb turelmed lessz annal hamarabb atmegy.en is most igy vagyok vele.szerencsere az en anyosom nem idegesit ilyenekkel.ne is foglalkozz vele.
2010. ápr. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
anyósodat tojd le, nagyon okosnak hiszi magát. az én kislányom 16 hós, és kb. 2 hónapja ilyen, majd kinövik. szeparációs szorongás, jön.megy, bármi kihozhatja.
2010. ápr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!