Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos oltáskor hány...

2 hónapos oltáskor hány oltást kap a baba? Mert nekem kettőt kapott a combjába, egyiket az egyikbe, másikat a másikba. Talán a nem kötelezőt adták be? Mert meg sem kérdezték.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 10:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

nem történt meg a védőnői tájékoztatás.a védőnő születése utáni héten járt itt,és azóta sem láttam(most 10 hetesek vagyunk)


a rendelőbe káosz volt,képzeljétek egyszerre 3 gyereket "vizsgált" a doktornő,köztük az én picimnek próbálta kapkodva az oltást beadni,így 3 beteg gyerek közt gyorsan kaptunk 2 szurit.mást is akartam kérdezni,de nem jött össze...

2010. ápr. 10. 15:05
 12/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Na most kiakadtam. Mi az hogy beteg gyerekek is vannak ott ahol az oltást adja. Én nem is engedtem volna beadni. És ha éppen ott szed össze az oltás mellé valami jó kis betegséget.


Én osztottam már ki az orvost is meg a hülye anyukát is aki tanácsadásra hozza a beteg gyerekét.

2010. ápr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!