Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetseges, hogy a GRIPE...

Lehetseges, hogy a GRIPE WATER-tol faj a pocija a babamnak?

Figyelt kérdés

Nem nagyon tud bufizni a kislanyom (7hetes) es azt tanacsoltak talan ez segitene.

Igazuk lett.

Nem kell 1-1.5 orat varni a bufire, mert jon 5-10 perc mulva viszont sikitva sir a fajdalomtol.

Lehetseges, hogy ez a gond?

A kezdetektol ugyan azt a tapszet kapja igy az nem lehet gond.

Nagyon keves a tejem, de azt kiszopizza.

Figyelek ra, hogy mit eszek (tejtermekek,tojas,puffaszto zodsegek gyumolcsok, fuszerek kizarva).

Eddig is volt, hogy fajt a hasa, mert szekrekedeses, de sosem fordult meg elo, hogy lazmerozes utan is sirjon.

Mindig sikerult kakilnia es pukiznia kozben (most is).

Ma kapott eloszor es felek ujra adni.

Tapasztalatok?

Koszonom a valaszokat


2010. ápr. 9. 23:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Állítólag édesköményt nem is szabad adni 4 hónapos kor alatt. Legalábbis most ez a legújabb iránymutatás. Szerintem hagyd a teát! A Gripe Waterből adj neki evés után kevesebb, mint egy kávéskanálnyit. Három hónapos korára valószínű úgyis elhagyja ez a hascsikarás!
2010. ápr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem hasfajasra kapja, mert szerencsere az nem szokott lenni, csak ha szorulasa van (sajnos eleg gyakran), de ez arra nem jo.

Azert ajanlottak, mert nem nagyon szokott bufizni.Ettol tenyleg tud :)

Lehet nekem is ezt kellene innom, mert en sem szoktam csak a szensavas dolgok utan.

2010. ápr. 10. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!