Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges hogy a téli napsűté...

Lehetséges hogy a téli napsűtés hiány miatt nem nő új foga a babámnak?

Figyelt kérdés
Egy ideje nem jön új fogacska, ezt megemlítettem a védőnőnek , aki erre azt mondta mert most nem sűt a nap. lehetséges ez? Minden nap kap D vitamint a babám.
2010. jan. 24. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha kap D-vitamint, akkor megkapja azt, amit a nap segítségével állítana elő a szervezete..Majd fog bújni, ha itt lesz az ideje. Nem ezen múlik. A fogak növekedését nem tudjuk befolyásolni. akkor bújnak elő, amikor kell. Egyébként az enyémnek épp most bújik 1 foga..itt se süt a nap :)))
2010. jan. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyáron ne jött a fiam foga, csak novemberben, amikor már 11 hónapos volt. Nem a nap hatására fog nőni.
2010. jan. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi! akkor most vajon miért nem nő neki?
2010. jan. 24. 20:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem a naptól nő a baba foga. Az én fiamnak novemberben jött ki 2 foga, 2 nap különbséggel, a két alsó. Aztán most kezdett újra nőni neki, 3 napja jött ki az egyik felső, de még 2 felső is a napokban át fog törni. 10 hónapos lesz 1.-én.

A te babád mennyi idős?

2010. jan. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a fogak kibújása között néha akár hetek is eltelhetnek. ez így normális. Gondolom, a szervezet is pihen ilyenkor... Az én kislányomnak az alsó kettő után 3 hétre bújt ki a következő foga. aztán újra 2, utána ismét szünet volt stb. most 16 hónapos, eddig 9 foga volt, ami 14 hónapos korára kint volt. most bújik a 10. szóval ne várd, hogy közvetlenül egymás után jön majd az összes..
2010. jan. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
1 éves és 7 foga van :). De már legalább 2 honapja nem jön új foga. :(.
2010. jan. 24. 21:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Az enyém nemsokára tölti az 1 évet, és 6 foga van :-)

Neki is nagyon régóta nem jött új. Először jött az alsó kettő, aztán egyszerre felül 4. Én nem gondoltam, hogy ez gond lenne. Lehet, hogy a mi babáinknak ilyen dömpingszerűen nőnek :-)

A tiédnek is egyszerre sok jött?

2010. jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem egyszerre jött sok , hanem közvetlenul egymás után jöttek...
2010. jan. 24. 22:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!