Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van másik olyan baba is,...

Van másik olyan baba is, akinek már pár hónaposan büdi lábszaga van?

Figyelt kérdés
:) Nem értem, mert természetesem mosom rendesen! Egyébként sem a páromé, sem az enyém nem szagos egy kicsit sem...
2010. ápr. 8. 09:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az enyémnek csak most kezdödött,13 honapos,de szerintem a zokni,iletve a zàrt cipö a gond.
2010. ápr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igazából én is imádom!!!!! Minden pelusozáskor szagolgatom meg puszilgatom, ő meg nevetgél rajta. És úgy hívom: kis Büdilábú
2010. ápr. 8. 11:41
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, "lányok"!

A babám 4 hónapos és általában csak rugi van rajta. Remélem, azért később majd megszűnik a büdiség! :)

2010. ápr. 8. 11:47
 14/17 anonim ***** válasza:

Fúú, ilyen kérdést se olvastam még!

Ha nincs 60 fokon mosva az a zokni, rugdalózó, aztán leshetitek, pontosabban szimatolhatjátok a jó kis lábszagot. De nekem nem lenne hozzá kedvem...

Olyan cuccba öltöztessétek, amit lehet 60 fokon mosni.

Inkább olyan rugdalózó, aminek nincs lábfeje, és külön pamutzoknit adjatok rájuk, az bírja a forró vizet.

2011. jún. 2. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Szia utolsó válaszoló!


Köszi a tanácsot!

De hogyan találtál rá a kérdésemre??? Elég régen írtam...

2011. jún. 22. 15:41
 16/17 anonim ***** válasza:

Egészen tüneményes Édesanyák vagytok! Le a kalappal előtettek:). Mondjuk én nőnél nem tudnám elviselni a sajtlábszagot, de, ha édeskés na az kellemes és jöhet:). De, hogy Ti a gyermeketekét így szeretitek...hát mosolyra derített:)

Jó babázást:)

2012. szept. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az en babamnak is budi a talpacskaja. :-) Imadom, mindig megpuszilgatom. :-) A 60 fokon mosassal nem ertek egyet, ettol meg nem fog elmulni a problema, kezdve azzal, hogy nem ettol alakul ki. Ha valaki igazan hajlamos a kellemetlen labszagra, moshatja a zoknijat akarhogyan, nem oldja meg a gondot. (Elnezest az ekezetek miatt, de telefonrol nem tamogatja oket az oldal.)
2013. dec. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!