Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy szeretném már 90fokba...

Úgy szeretném már 90fokba megemelni a babakocsi hátulját, de még magától nem ül 8hós babám, akkor nem is tehetem?

Figyelt kérdés
Szegény már unja ha vízszintben van és az eggyel magasabb fokozat sem tetszik neki.Mit tegyek?
2010. ápr. 8. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak görnyed ha még nem tud ülni, ne ültesd.
2010. ápr. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Még ne emeld meg. Majd ha egyedül, stabilan ül. Tökéletesen lát mindent fektetve is, pláne ha nem is teljesen síkban, hanem döntve van.
2010. ápr. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de, szerintem rakhatod feljebb, ha van köztes fokozat. 90 soknak tűnik, de ha van olyan, amikor már ül, de megtámasztja azért a hátát, inkább olyan 70 fok körül.
2010. ápr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van...:) én megemelem, de nem totál 90 fokban, hanem az alatta lévő pozícióba, hogy azért támasztva legyen a háta, de kilásson. Amúgy az enyém is nyűglődik sokszor így is, feszíti magát, forgolódik, szinte csak cumival tudom kivinni, annyira be tudja hergelni magát, csak az nyugtatja le... már nagyon várom, hogy felüljön végre!!!!!!:)
2010. ápr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. ápr. 8. 10:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!