Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól lehet egy...

Hány hónapos kortól lehet egy picit megemelni a babakocsi háttámláját, hogy a baba kilásson?

Figyelt kérdés
Jövőhéten lesz 4 hónapos a lányom, mikor emelhetem meg a babakocsi háttámláját?
2010. jún. 30. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapos kortól megemeltem egy kicsit. Nem végig így sétáltunk, csak néha-néha.
2010. jún. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én 5 hónapos kortól emeltem meg kicsit a háttámlát
2010. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia én is mostantól emeltem meg neki, 4 hós volt vasárnap!
2010. jún. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi kb. 4 hónapos kortól, mert eljött az utáljuk a babakocsit karszok, és mindent kipróbáltunk, hogy megmaradjon benne. Többek közt ezt is. Akkor nem segített, mert sajnos 1es fokozatban sem látott ki jobban, a 2es pedig majdnem ült. De most már kezd elmaradni az 1es fokozaton. Most már 5 hónapos.
2010. jún. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 -4,5 hónapos korukban, mind két gyrekemnek megemeltem, hogy kilássanank, és akkor nem ordítottak.
2010. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 30. 20:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekunk Travel System-es a babakocsink vagyis amiben a baba van az egyben az autos ulesunk is, mindig ezzel setaltunk kezdetteol fogva. Ha nem egesz nap ulteted a babat nem lesz semmi baja es a pocakjanak kulon jot tesz, ha a fejecskeje meg van emelve a testehez kepest.
2010. júl. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!