Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet a babakocsi...

Mikortól lehet a babakocsi háttámláját megemelni?

Figyelt kérdés
3 és fél hónapos a babám, eddig csak vízszintesen volt a háttámla. 4 pontban dönthető, tehát már 30 fokban is meglehet emelni. Ezt mikortól lehet?
2010. szept. 27. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 5 hónaposan emeltem rajta, de csak félig ülősre, hogy a gerincét ne terheljem. Most 7 hónapos és még mindig úgy van, csak akkor emelem meg rendes ülősre ha már magától ül.
2010. szept. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 5 hónapos, és kb. 4 hónapos kora óta emelem neki, most már az ülő pózt is kipróbáltuk. Sajnos feküdni már nem akar, csak ha alszik.
2010. szept. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen ülô pozicióba, csek, ha már egyedül felül és stabilan tertja magát. Döntött pozíciòba kb. 4 hónapos kortól. Ez a baba fejlôdèsètôl is függ. Pròbáld ki nyugodtan, figyeld, hogy kényelmes-e neki.
2010. szept. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Az én kislányom 2,5 hónapos volt amikor nem volt hajlandó a babakocsiba teljes vízszintesen feküdni. 1 szintet emeltem rajta, akkor nagyon tetszett neki, és mehettünk sétálni. Amúgy 4,5 hónapos kora óta üldögélt, megtámasztva. 5hónapos és 6napos volt, amikor először egyedül, stabilan ült. Azóta mászik, feláll, és segítséggel sétál. Most 8hós. :-)
2010. szept. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én négy hósan döntöttem meg eggyel feljebb(3 fokozatban dönthetős kocsin),mert tolta fel magát,nem akart feküdve sétálni.Most öt hósan még úgyanúgy vagyunk,de innen is tolná magát feljebb,nyögdécsel állandóan,annyira feljebb akarna ülni.:)
2010. szept. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!