Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen teát adjak? Szeretném...

Milyen teát adjak? Szeretném megpróbálni leszoktatni kisfiamat az éjszakai evésről. Gondoltam helyette teával próbálkozom. Milyet adhatok? 3 hónapos.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak magunkról írok:az enyém 24 hóig evett éjszakánként 1-2*,aztán magától leállt vele.Őt nem lehetett átvágni a teával.
2010. ápr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szeritnem ne akard 3 hónaposan leszoktatni még.
2010. ápr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jaj, ne még pici 3 hónaposan!

Engem a teával körberöhög a babám!

1 éves és még éjszaka 2X cicizik! Na ez, már gond!! *-*

2010. ápr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom hogy korai még leszoktatni,ezt elöször is meg kell beszélni a védönövel v orvossal.Nekem 3honaposan 2ó ként kezdett enni, nehéz volt,alig aludtam valamit.Most 5honapos este 10-kor eszik és már csak 4kor kel fel hajnalban.Örülj hogy eszik,és nem beteg én is igy fogtam fel,kitartás!
2010. ápr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pici még hozzá hogy leszoktasd, nyilván azért kéri mert éhes hisz egy fejlődő szervezetről van szó. Majd ő eldönti hogy mikor szokik le. Lányom 21 hónapos és éjjel 1x 200ml tápit kér ami el is fogy. Dokink szerint ha az egész elfogy akkor tuti hogy éhes és nem megszokás.
2010. ápr. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem akarok beleszólni, de én úgy tudom, hogy három hónapos korban van a második ugrás szerű növekedés (az első ugye 3 hetesen). Én mindenképpen várnék a 4. hónapig, de lehet, hogy akkor meg már ő változtatna. Az én lányom 3 hetesen napi 7-8 alkalommal 100ml-eket evett!!! Most meg csak 80ml-t és 5 hetes. Biztos van benne valami! Ha kell neki a tejci, akkor szerintem ad meg neki amire szüksége van. (Még egy kis önfeláldozás...de megéri, hidd el!!!)

2010. ápr. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Várj még ezzel!Az Én fiam lassan 8 hónapos és az esti 2evésröl pár hete szokott le,mostmár csak 1x szopik.Én is leakartam szoktatni de aztán letettem róla meg sem próbáltam mert amig teázik addig meg is tudom szoptatni és az sokkal jobb Neki..
2010. ápr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!