Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A sinlacbol miket tudok...

A sinlacbol miket tudok késziteni és mennyit adhatok neki? 4hónaposak vagyunk

Figyelt kérdés
2008. szept. 23. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi öt hónaposak vagyunk és kb. egy hete adom neki. Én az utólsó esti etetéskor csak úgy magában adom mert úgy is nagyon laktató és nyomós, de délelőtt viszont a gyümölcspépbe szoktam rakni belőle, persze csak sűrítésnek, tehát kevesebbet mint ami adag a dobozra van írva. És szerintem ém lehet bele rizst is tenni amit előtte vízben megfőzöl és utána turmixolod. Én még nem próbáltam mert a kislányom csak egy hete keztem meismertetni a gyümikkel, és még csak az almát és a barackot kapta, de mindegyiket kiköpi és utálja. Az alma meg olyan szorulást okozott, hogy még a barack sem higította vissza a székletét. Majd ha már megeheti a riszt is akkor tutira kipróbálom a Sinlacos rizst. De bármilyen más fajta glutén mentes gabonát rakhatsz bele szerintem. És hogy mennyit adhatsz neki, szerintem nincs rá szabály, egy étkezésre max. 150 ml-t ír. Hogy ennél többet lehet e azt nem tudom de az én kislányomnak ez eddig még bőven elég volt. Sok sikert
2008. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszike a gyors választ akkor majdnem mindent sűrithetek vele?
2008. szept. 23. 21:13
 3/6 A kérdező kommentje:
és tápszert nem is adsz neki?(vagy cicit)?
2008. szept. 23. 21:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyümihez is jó,vagy a zöldségpépből(burgonya,srépa,sütőtök,főzőtök,karalábé) lehet "főzeléket" csinálni.Mi a doki javaslata szerint a tápszer sűrítésére is használjuk.150-180 ml tápszerhez 2-3 tápszereskanállal adok.
2008. szept. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. De reggel hatkor tápszert kap, tízkor pépet, kettőkor tápszert hatkor tápszert, és este tízkor Sinlacot. Persze majd ha már több dolgot bevezettem nála, akkor már kap majd főzeléket, uzsira tejpépet stb. és egyre ritkább lesz a tápszer de most még így csinálom. Sajnos egy hétig volt csak tejem és egy nap alatt elapadt így ő tápszeres. Én a tápszerét nem sürítem mert nem nagy étkű a babóm, de persze azt is lehet ha a baba igényli.
2008. szept. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 vagyok.Nekünk a bukás miatt volt AR tápszer,de amikor azt már nem ette meg,mert túl sűrű volt,de vmi kellett a simába,hogy az ne jöjjön vissza,akkor ajánlotta ezt a gyerekorvos.Így sűrűbb is és tovább alszik este evés nélkül.
2008. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!