Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leült a földre, de szerintem...

Leült a földre, de szerintem hideg van hozzá, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Anyósom most vigyáz a babára, de leültette a kavicsosra, igaz tett alá egy "párnának nevezett valamit" de nincs olyan jó idő.
2010. ápr. 7. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
én is ültem ma a napon a kavicson, nem volt hideg, viszont nagyon kényelmentlen. a lányom is ült ma kavicsoson. még pelusos, meg volt rajta két gatyó. tuti nem lesz baja.
2010. ápr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, csak azért kérdeztem meg, mert tegnap de. még esett az eső, és még saras minden.
2010. ápr. 7. 18:24
 3/5 anonim ***** válasza:
eszközölj egy párnát neki, ami nem csak annak nevezhető, amúgy meg te döntsd el, ne az anyósod, ha szerinted hideg van, akkor nem lesz semmi baj abból, ha nem ül le. te vagy az anyja, tiéd a felelősség és az ápolás, ha beteg lesz, szóval állj ki magadért!
2010. ápr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is néztem, de a kavicsost már teljesen leszárította a nap.
2010. ápr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Adj rà harisnyat plussz nadrag, s ugy alà egy pàrnàt.Nem lesz baja.
2010. ápr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!