Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónaposak múltunk, a mózesko...

5 hónaposak múltunk, a mózeskosár résznek a babakocsin már lassan annyi lesz, a sportülés meg még nagyon sportos szerintem és hideg. Milyen babakocsit nézzek?

Figyelt kérdés

Tudtok ajánlani vmi jó babakocsit, amiben már félig ülni-feküdni tud és télen is kivállóan használható? Annyi van a neten és kép alapján nem tudok dönteni, no meg persze jó lenne használtan is, hacsak nem nagyon drága a vadi új.

köszi a válaszokat!


2008. dec. 14. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem épp van egy eladó babakocsim:-) Írj, megbeszéljük:-)

Amúgy szerintem lábzsákkal kiviheted.

Én ezért nem szeretem a mózeskosaras babakocsikat...

2008. dec. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem bergon van, (először nem szerettem mert májusiak vagyunk és szinte elveszett benne a gyerek), nekem is a mózeskosaras tetszett, de sokan lebeszéltek róla. Most 7 hónapos 8.5 kg, plédet teszek a babakocsiba, overál van a babón, rajta pléd és a lábzsák, így biztos nem fázik és el is fér benne.

2008. dec. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


nekünk is Bergon van, sztem a legjobb ahazai piacon, ami a baba kényelmét illeti, egyetlen hátrány, h elég nagy, és nehéz, csak annak érdemes venni, aki nem tömegközlekedik.Az én kisfiam (6,5hós)naponta 3-4 órákat alszik a levegőn benne 2 hónapja, mínusz 5 fokig fog is.

Jól felöltöztetve,+overall, vastag takaró, lábzsák, és már mehet is.

2008. dec. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vaterán, teszveszen 15-20 között nagyon száp állapotú bergonok vannak, mi is ott vettük
2008. dec. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi csajok!
2008. dec. 15. 12:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!