Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel fehéríthetném ki a...

Mivel fehéríthetném ki a teától bebarnult cumisüveget? Valami vegyszer mentes ötlet?

Figyelt kérdés
2008. szept. 23. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Citromlé vagy ecet töményen aztán alapos öblítés.
2008. szept. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Citromsav vagy borkősav. S jól kiöblíteni.
2008. szept. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ecetet próbáltam, de csak átmostam vele és hát nem lett szép átlátszó, mint volt....hagyjam benne egy ideig? Talán az felmarja? Nem lesz opálos (nem marja meg ) a cuclit? Szerinted? Szerintetek?
2008. szept. 23. 19:33
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Forró ecetes vizet hagyj benne pár órára,majd üvegmosó kefével jól kimosod.
2008. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tedd ki a napra, kiszívja az elszineződést
2008. szept. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezért ajánlják a teához az üveg cumisüveget. A műanyag szerkezete "lazább", ezért tudja megfogni a tea. Viszont amúgy kárt nem tesz benne. Én nem használok üveg cumisüveget, mert csak azt a régi szabvány formát láttam még üvegből, azt pegid nem tudom betenni a mikróba mert túl magas, és ráadásul nehéz is, a babám nem tudja fendesen megfogni. De engem nem igazán zavar, hogy megfogja a tea, pár mosogatás után nem látszik már.
2008. szept. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Citromlé, citrompótló vagy citromsav + egy kis türelem vagy sikálás. Vegyész vagyok, én is ezt alkalmazom.
2008. szept. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat. szép napot mindenkinek.
2008. szept. 26. 08:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!