Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, Ti is hajlamosak...

Anyukák, Ti is hajlamosak vagytok túlaggódni a dolgokat, vagy túlságosan félteni a babáitokat?

Figyelt kérdés

A párom szerint mindent túl aggódom,és ha tehetném csak sterilen tartanám 7,5 hónapos babánkat.

Tudom,hogy ez nem helyes,de már olyan sok mindent mondanak,hogy ez és ez milyen káros,nem lehet neki adni...stb..

Első baba és nagyon szeretem,féltem is,mert nem bocsájtanám meg magamnak,ha mondjuk azért mert valamit nem jól csináltam,később lenne valami baja.Más is van így vele?


2010. ápr. 7. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Én mondjuk a betegségektől féltem, ha elköhinti magát a sírás határán vagyok... Már többször volt, hogy a doki egy félszava miatt pánikba estem, pl. most tegnap mondta csípőszűrésen a fejére, hogy "na nem olyan rossz ez..." közben meg a leletre azt írta, hogy szépen tartja a fejét. Csak a szava járása volt, én meg fél napot rágódtam rajta.
2010. ápr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
az elsőnél én is igy voltam.most már a 4-dik babánál abszolut nem parázok.elsőnél természetes.de mindig hallgass az anyai ösztöneidre.
2010. ápr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is első,én abszolút nem parázom semmitől.Engem nem zavar,ha olyan játékot vesz a szájába,ami előtte a padlón landolt.Igaz,még sosem volt beteg.Sokkal többet ártasz a steril környezettel,mert később beteges lesz a nem megfelelő immunrendszer miatt.
2010. ápr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!