Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen bababarát szállodát,...

Milyen bababarát szállodát, vagy panziót ajánlanátok, ami nem túlságosan drága, de meg voltatok vele elégedve?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
kolping, a legjobb választás, lehet nem olyan olcsó, de ár érték arányban a legjobb, ott minden korosztály szuperül érezheti magát, felejthetetlen élményt nyújt
2011. febr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi ősszel kétszer is voltunk Kehidakustányban a Szerencsemék panzióban babával. Itt olvastam róla és nagyon bevált. A fürdőtől 50-100 méterre van, betesznek a szobába kiskádat, kiságyat, etetőszéket. Lehet ellátás nélkül vagy teljes ellátással foglalni. Nagyon családias, minden igényünket kielégítették, pedig nem egyszerű a család.

A fürdőben a víz is megbízható, tartanak babaúszást is ( mi nem vettünk részt), ezért gondoltam, hogy nem túl szennyezett a víz. Nem is lett semmi baja a lánynak. Ha jól emlékszem 7 hónaposan, majd egy hónap múlva mentünk vissza másodszor.

2011. febr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A második vagyok.

Bocsánat, "Szerencsemák panzió". És azt elfejtettem, hogy nagyon barátiak az árak, lehet különböző csomagokat választani, úgy még kedvezőbb. A honlapon minden fent van, de készségesek telefonon keresztül is.

2011. febr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi is voltunk Kehidán, a fürdő hoteljében. A hotellel semmi gond nem volt, viszont a fürdőn kívül tényleg más nincs a közelben, esténként mentünk volna sétálni vagy ilyesmi, de nem igen volt hova. Nekem ez negatívum volt egyébként.

Viszont nem a legolcsóbb, de nagyon jó a Sárvári fürdő hotelje, nagyon szép a környék is, Sárváron is tudtok egy csomó programot csinálni napközben is. Nekünk ez jobban bejött.

2011. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igaz, a fürdőn kívűl semmi nincs a falun kívül. Nekünk 3 gyerekünk van, mire végeztünk az esti ceremóniával a fürdőzés után ( vacsora, lefektetés) addiga úgy elment az idő, hogy semmi kedvünk nem volt már sehova menni.
2011. febr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eger Park Hotel. Nagyon jó, barátságos hely. Van kicsi wellness részlege és közel van a városi strand is.
2011. febr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egerben mi is voltunk, akkor volt 7 hónapos a kislányunk. Kaptunk mi is kiságyat a szobába. Jól érzetük magunkat. Én csak a szállodai fürdőben voltam a babával, mert nem akartam kivinni a hidegre vizes fejjel.
2011. febr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi Zalakaroson voltunk a Karos Spa-ban. Akkor volt 6 hós a babám, de nagyon jól éreztük magunkat. Az a jó, hogy ha nincs túl jó idő, a benti wellness rész elég nagy hogy ott vígan el lehet lenni. Nekünk speciel abszolút nem hiányzott a kinti medence. Különböző oldalakon ki tudsz fogni féláras hétvégét, és így nem annyira drága.
2011. febr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!