Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj, ha a kisfiam csikorg...

Nagy baj, ha a kisfiam csikorgatja a fogát?

Figyelt kérdés
A kisfiam hét és fél hónapos,alul már van két foga középen,most kezd kibújni az egyik felső.Gondolom érdekesnek találja,ezért csikorgatja egymáshoz őket,de engem kicsit idegesít,hogy valami baja lesz a fogának.Mit csináljak?Ja,általában mindig rágókák és egyéb játékok veszik körül,de azok most valahogy nem olyan érdekesek!
2008. szept. 22. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem a legjobb dolog,ha csikorgatja a fogát,mert sérül a foga is. Ha alvásnál csinálja,akkor az utalhat arra is,hogy valami miatt stresszes,de ugyanígy napközben is lehet önnyugtatás.
2008. szept. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

hát ezt teljesen akaratlanul teszi az ember.

én a mai napig csikorgatom álmomban.a párom mondja.és nem vagyok stresszes.

2008. szept. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom is csikorgatja néha, főleg akkor, ha újabb foga bújik ki éppen. Engem is idegesít a hangja, de úgysem tudsz mit csinálni, mert még nem érti meg, hogy ne csinálja.

Egyébként az ismerőseimnél nagyon sok kisbaba van és időnként mindegyik csinálja.

Szerintem ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy stresszes, vagy nyugtatnia kellene magát, egyszerűen csak jól esik neki és érdekesnek találja.

És szerintem a foga sem sérül ettől, mert mivel sok kisbaba csinálja, nem hiszem, hogy mindegyiknek sérült lesz a foga.

2008. szept. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nekem is ezek fordultak meg a fejemben,pont ezért kicsit félek,lehet hogy rossz döntés volt hogy nem adtam neki cumit a kezdetektől!Viszont most már nem akarom rászoktatni,lehet el sem fogadná!
2008. szept. 24. 15:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!