Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen kis nyafogós a...

Miért ilyen kis nyafogós a kisfiam?

Figyelt kérdés

13 hónapos, és most az a legújabb, hogy ha egy ici-picit beüti magát valahova, vagy megüti a kezét a játékával, akkor máris lebiggyeszti a száját, elkezd nyafogni(tényleg csak nyafizik)és jön hozzám, hogy vigasztaljam meg...Persze megpuszilgatom meg minden,de volt már rá példa, hogy nem vettem föl mikor kérezkedett, csak mondtam neki, hogy semmi baj nem történt.

Más babája is ilyen?Igazából csak azt nem akarom, hogy minden kis szösszenetért majd rohanjon hozzám...


2011. nov. 22. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Lányom, ha elesik elkezd torka szakadtából üvölteni, mint akit kínoznak, nem vesz levegőt és ha odamegyek hozzá, hogy megvigasztaljam, még inkább üvölt.

Szóval ezek után jobban esne, ha csak nyafizna, és meg tudnám nyugtatni.


Sógornőm mindkét fia amúgy olyan, mint a te fiad.

Lehet ez most egy ilyen időszak, de az is lehet, hogy ő ilyen anyás lesz, ha történik valami.

2011. nov. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaj ne is mondd. A fiam 14 hónapos, nála kb. 1 hónapja kezdődött. Nyafizik, hisztizik, csapkod stb. Ez szerintem ilyen időszak, mert előtte meg sem nyikkant ha a fejét pl. bekoppantotta.Nem tudsz mást tenni, vigasztalod, simogatod, puszilgatod, csak ne ess túlzásba. Én így csinálom.
2011. nov. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
remélem tényleg csak egy időszak,és kinövi...köszi, hogy írtatok
2011. nov. 23. 10:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!