Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 38,2 fok már láznak számít 5...

38,2 fok már láznak számít 5 hetes babánál, popsiban mérve?

Figyelt kérdés
Tudom hogy le kell vonni 0,5-t, de most akkor kell neki adnom kúpot, vagy nem? Vinnem kell dokihoz, vagy nem?
2010. ápr. 6. 04:30
 1/6 A kérdező kommentje:
adtam kúpod, de kakil egyből, szóval nem marad bent
2010. ápr. 6. 04:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel a babád még nagyon kicsi, én mindenképpen orvoshoz vinném. Jobbulást nektek!
2010. ápr. 6. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát az 37.7, elvileg 38.0-tól kell a kúp, de én is elvinném a dokihoz, mert ilyen picike még és nem tudni mi okozza a lázat, hőemelkedést...
2010. ápr. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
AZ 37,7, vagyis még nem láz, ezt ne csillapítsd, hiszen ez a hőemelkedés segít elpusztítani a bejutott kórokozókat! Csak akkor csillapítsd, ha levonás nélkül 38,5, vagy ennél magasabb!
2010. ápr. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy az utolsó írja. 38 (popsiban 38,5) alatt nem kell csillapítani, akkor is fél kúppal kezdj. Ha a kúp nem segít, akkor vidd orvoshoz. Nálunk 1 kúp mindig hatásos volt eddig, 8 hós a baba.
2010. ápr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze fél kúpalkezdtem, de kikakilta mindkétszer. Végül levetköztettem szellősebb ruhára. Aludt és reggelre lement normálisra a hőmérséklete. Amúgy náthás szegényke, a tesó hazahozta az oviból.
2010. ápr. 6. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!