Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves kisfiam eltört egy...

Egy éves kisfiam eltört egy alkoholos hőmérőt, és a festéket elkente az arcán. Nem találtam meg az üveg minden daradját. Lehet, hogy lenyelte? Ha igen, lehet tőle baja?

Figyelt kérdés
Látszólag jól van, virgonc, eszik, iszik, játszik, olyan, mint szokott lenni.
2008. szept. 22. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem árt,ha elviszed orvoshoz,és csináltat neki egy röntgent.Ha véletlenül mégis lenyelt egy darabot,nehogy megakadjon valahol és esetleg belső vérzése legyen.

2008. szept. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. A védőnő szerint nem lehet belőle baj, de azért kissé izgulok. Majd megbeszélem apával, mit tegyünk. A röntgen kimutatja az üveget?
2008. szept. 22. 16:05
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem kimutatja... bár nem nagyon értek az ilyesmikhez... vagy lehet egy ultrahang is.. de nem tudom pontosa, h kimutatná-e... menjetek el orvoshoz, kérd meg, h csináljanak valami hasonlo vizsgálatot, mert biztos akarsz lenni, h nincs semmi baja... ***
2008. szept. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!