Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a tapasztalataitok a 15...

Mik a tapasztalataitok a 15 hónapos oltással?

Figyelt kérdés
Minden érdekel!
2010. ápr. 3. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:

nálunk semmi mellékhatás nem volt.

tesóm kislánya belázasodott 10 nappal később,

van, aki pöttyös lesz.

2010. ápr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pont a 10.nap délután 39.5fokos láz, de lázcsillapítás után már este 37.3-mal tettem le aludni.nem is lázasodott újra.
2010. ápr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az eddigi oltásoktól egyszer sem volt lázas kisfiam.Féltem én is,de a dokink mondta,hogy nem fog lázas lenni,ráadásul a kötelezőn kívül kapott Prevenart is.Hőemelkedése sem volt:) Ne izgulj,nem minden gyerek lesz tőle lázas:)Majd írd meg,hogy lett-e valami.Barátnőmnek a kislánya pl a 8. napon lázasodott be,ahogyan azt a doki "megjósolta".
2010. ápr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egyenlőre ma van az 5.nap! Reggel óta kicsit hurotos ahogy veszi a levegőt, alvás közben szörcsögött az orrocskája! Este 37.3-at mértem! Nem tudom mi jön még...

Majd megírom!

2010. ápr. 3. 21:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk aznap és másnap estére belázasodott kb. 38 fokra. De csak estére és utána semmi. Aztán a 10. napon 39.1 ig felkúszott és onnantól 3 napig volt lázas folyamatosan és amikor elmúlt utána 2 napig kiütéses. Úgyhogy mi rendesen megszenvedtük. De ez ritkább eset. Viszont a szörtyögés taknyosságra kérjél valami gyógyszert ACC100 vagy ilyesmit mi azt kaptunk de nem itta meg :( mert ilyenkor legyengül a szervezetük az oltás miatt és könnyebben lesznek betegek.
2010. ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem prevenárral együtt kapta, előtte attól nem volt gond. Most már aznap este 38,8 volt a láza, kúppal is csak 38-ig ment le, másnap reggel 38,2 volt, aztán két nap múlva elmúlt a láz. Volt közben kis egyensúlyzavar is. Később nem lázasodott be.
2010. ápr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

7-10.nap között jöhet ki tőle mellékhatás.

Az én babámnak a 9.napon estére lett láza, kapott csillapítót, kicsit vergődött, de azért viszonylag jól aludt. Másnap -a 10.napon- egész nap magas láza volt, semmit nem evett, csak ült az ölemben, és sokat aludt. Estére kicsit lejjebb ment, jól aludt egész éjjel. Épp ma vagyunk a 11.napon, reggel volt egy kis hőemelkedése, délre elmúlt, délutánra kutya baja se volt már, most alszik. Ma már evett is egy keveset.

2010. ápr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kértétek, hogy írjam meg, mi lett:


Ma vagyunk a 8. napon! Eddig volt hőemelkedés az előző napokon,ugyanúgy hurutos, köhög, tegnap óta folyik a nózija is, ma reggel 38 volt a láza, délután ébredés után 39, majd jó erős lázcsillapító után alig 4 órával később ugyanannyi! Most alszik, nem tudom mi lesz még! De előre félek!!!

2010. ápr. 6. 19:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Jobbulást nektek!
2010. ápr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!