Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első szülinapi "bulihoz"...

Első szülinapi "bulihoz" kellene segítég, ti hogy csináltátok?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogyan kezdjek neki. Milyen legyen a menete...?

Nem lesz nagy buli "csak" 5baba lesz összesen. Mind 1év körüli. Mit csináljak nekik amit ők is ehetnek a tortán kívül? Megköszönném, ha leírnátok, hogy Ti mit hogyan csináltatok.


2010. ápr. 1. 18:38
 1/10 A kérdező kommentje:
Felnőtt menüt már tudom mit csinálok, de a felnőttek sem lesznek sokan. 2 anyuka, 1 apuka, a párom és én.
2010. ápr. 1. 18:42
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Én nem tartanék bulit egyéves gyereknek.Főleg nem hívnák meg 5 ilyen korút.Ők még nem élvezik,és szerintem az anyukájuk sem egyformán eteti őket.Van akinek a babája ekkor már megeszik mindent,másé pedig csak tápszert és bébiételt.Mindenki megkellene kéredezni,hogy mit ehet a babája.
2010. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Két anyuka jön. Nekünk ikreink vannak. Jön még egy iker csapat és egy egyke baba. Ismerem őket, nap mint nap találkozunk. Gyakran összejárunk. Minden baba eszik mármindent, szóval ez nem akadály. A gyerkőcök pedig nagyon élvezik egymás társaságát és nem hinném, hogy most unatkoznának.
2010. ápr. 1. 18:48
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Szerintem nyugodtan beszéld meg az anyukákkal a menüt!

Csinálj 2 tortát. Az egyiket a gyerekeidnek a másikat a felnőtteknek. Had túrják kedvükre:-)

Én készítek majd egy videót a lányom első évéről és amikor

együtt a család, lejátszom. Én biztos feldíszítem majd a lakást meg ilyenek!

Tudom hogy nem fognak emlékezni rá, és szerintem ez inkább a szülők nagy napja, de nekem NAGYON FONTOS!!!

Gondolom neked is. Tedd felejthetetlenné:-))

További szép napot!

2010. ápr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is csináltam ilyen "bulit", de megmondom őszintén ez inkább a szülőknek szólt, jól esett picit "kikapcsolódni". 5 gyerkőc volt, 5 szülőpár. 1-1,5 évesek voltak. A gyerekek annyira jól érezték magukat, hogy fogunk még ilyen "bulit" csinálni. Sütőtök torta volt nálunk a babáknak (minden Baba szereti), szülőknek a Szatmáry szilva tortát rendeltük. Ebéd után jöttek, uzsit mindenki hozott magával. Víz, gyümölcslé volt nálam. Úgyhogy én csak a szülőknek csináltam falatkákat. A gyerkőcök annyira édesek voltak, hogy egyszerre aludtak el, amin mi nagyon meglepődtünk, pedig más időben szoktak aludni. Mire vagy kiváncsi még?

Jó bulizást nektek.

2010. ápr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Én is diszitettem, és videóztunk.

2010. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Családi összejövetel volt, csak 1 baba volt, láníom az ünnepelt.

Ilyeen gyerekbulit nem tartanék, (8nem mintha ismernék több 1 évest), de az iylen buli ráér 5-6 év múlva.

Szerintem a szülinap családi ünnep elsősorban.

2010. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

sok lufi

szappanbuborek

nekunk estefele csillagszoro is volt

piskota, alma, pomelo (nem olyan savas, mint a narancs, az en bebim imadja), babaknak valo puffasztott rizs, ha talalsz jo minosegu tokot, akkor tok,szokasos babamenu, szerintem nem kell semmi extra

jó murit!

ps: en egy reteg babapiskotat, egy reteg reszelt almat, egy reteg babapiskota, egy reteg reszelt almat tettem formaba, az egeszet babajoghurttal ontottem le, es banankarikakkal diszitettem. jo volt, mert picit az alma levet felitta a piskota, pont jol lehetett "turni", a fiam imadta :)

2010. ápr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nálunk csak a család volt ott, a nagyszülőkkel.feldíszítettem,lufi meg hasonlók,nem nagyon érdekelte.A lufikkal játszott de a többi díszítéssel nem foglalkozott.a torta olyan volt amiből ő is ehet,babán torta volt.aztán mi felnőttek koccintottunk az ő egészségére ő meg örült,hogy mindenki őt kísérgette,ez volt a legnagyobb ajándék neki.ezeket a bulikat a szülők csak maguknak csinálják,mert másra nem jó sajna.
2010. ápr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem is fontos volt

vettem party csákókat (micimackós, auchanban 10 db 500 Ft körül)

akkor sok színes lufi, felaggatva, hogy ne érjék el.

színes függők, lógókák

alakíts ki egy játszósarkot, vagy valami hasonlót, hogy ott egy kupacba tudjanak lenni.


sztem kérdezd meg a gyerekek szüleit, hogy a gyerekek mit ehetnek, mit nem és ehhez alakítsd a bababuli menüjét


jó bulizást

2010. ápr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!