Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt 2 éves babátoknak szülina...

Volt 2 éves babátoknak szülinapi zsúrja? Mit csináltatok, játszottatok, milyen ételek voltak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, volt, volt sok lufi, és mesefigurás papír tányérok poharak(ne kelljen mosogatni) volt zene, kis táncikálás, de jobbára csak futkostak össze vissza:)meg veszekedtek, meg egymástól rángatták el a játékokat:))több gyerekasztalt raktunk be a helyiségbe, gyurmáztak, aztán vettünk arcfestéket és minden gyereknek kifestettük az arcát, ez aratta a legnagyobb siker, és mindenki vihetett haza annyi lufit ahányat elbírt.Kaják: répatorta volt, emellett linzert sütöttem,meg sós rudat, kifliszendvicsek voltak, felkarikáztam a kiflit és abból lettek a mini szendvicsek, emellett vettem kerek sós kekszet, folyékony sajtkrémet nyomtam a tetejére és aprított zöldpetrezsejmet szórtam rá, imádták a kicsik, inni volt tea, 100százalékos gyümölcslé, és limonádé.
2011. máj. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Js meg volt egy hatalmas gyümölcstál, banán, narancs, alma stb, arra is nagyon rájártak.
2011. máj. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi vendégek voltunk nemrég egy 2. szülinapon. Lufidekoráció, lufifigurák (hajtogatott), sós és édes keksz, teljes kiőrlésű sajtos rudak, maci alakú sütik, kutya alakú torta, pizza, hamburger, dobozos gyümölcslé, víz, nagyjából ennyi. Ennek egy részét mi vittük, zömét a háziasszony készítette, a többi vendég nem hozott csak játékot ajándékba :o) Volt bábszínházasdi (pokrócból készült paravánnal), mesenézés, kirakós, mondókázás, semmi erőltetett, csak úgy spontán.
2011. máj. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nálunk is volt buli a gyerek szülinapján 1-2-3évesen is.

Semmi extra egyébként, mármint szendvicsek a szülőknek, gyerekeknek pedig kiflikarikákból falatkák- sajtkrém, májkrém és kis zöldség. Rágcsának ropi volt, és én készítettem kétféle sütit. Meg persze torta. Innivalónak egy kancsó szörpit csináltam, valamint párféle gyümölcslé volt még.

Játék nem volt semmi különös, énekeltünk, táncoltunk gyerekzenére velük, egyébként meg rohangáltak, játszottak együtt, sikitoztak, nagyon jól érezték magukat.

Szülők is jól eldumáltak. Tortafelvágásnál megkértünk minden gyereket, hogy mondjon egy verset, vagy énekeljen az ünnepelnek, de aki nem akart az is kapott tortát... :) Szóval semmi erőltetés, de csak egy kislány nem akart szerepelni a többiek szivesen énekeltek egy-egy dalt. A tortán volt tortarakéta, az nagyon tetszett nekik.


a 2-3évi bulin még annyi tapasztalatom volt, hogy a fiam játékainak 70%-át elraktam a gardróbba és bezártam az ajtaját, hogy ne találja meg egy gyerek se- így egy kicsit kevesebbet kellett pakolni utánuk!!! :) Az 1.buli után 3nap után is játékokat találtam mindenhol.


Főleg ha legó, vagy duplo legótok van, azt rakd el jó mélyre, mert az iszonyatosan szét tudják rámolni a gyerekek!! :-)

2011. máj. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!