Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres 4 hónapos babának...

Tápszeres 4 hónapos babának milyen gyümölcsöt adhatok? Alma? Barack? Meg még miket?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
körte, meggy
2010. márc. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
banán,körte
2010. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szilva is mehet lassan.
2010. márc. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt tényleg csak zárójelben mondom,ha nem akarod,úgysem fogadod meg a tanácsom...ezt ne is vedd tanácsnak,csak leírom inkább,én mit vettem észre.

Nos az én lányom is tápszeres,ettől függetlenül én csak 6 hónapos korában kezdtem a hozzátáplálást.Érett volt már rá,így hamar elfogadta,tetszett neki,és 1 hónap alatt sikerült kiváltani 3 étkezést.Mindent megeszik,abszolút nem válogatós,és emellett szívesen issza a tápszert.Sajnos azt vettem észre,hogy akik korábban kezdik,aztán mindenféle cselekkel kell a babába erőszakolniuk a tápszert,mert nem fogadja el.

2010. márc. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszadóra reagálva írnám, hogy azért célszerű (kell) elkezdeni a tápszeres babák hozzátáplálását 4 hónapos korban, mert addigra kimerülnek a vasraktárai (ahogy az anyatejes babáké 6 hónapos korban). Nem az érettségen van a lényeg!

Egyébként amiket előtte írtak, teljesen jó. (Én is elég korán hozzátápláltam, és érdekes módon megeszik mindent, nem kell cseleskednem, meg beletukmálnom!) (B)

2010. márc. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!