Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babám 5 és fél...

Tápszeres babám 5 és fél hónapos. Adhatok neki olyan tápszert ami 6 hónapos kortól van? És ha igen, akkor adnom kell neki mellette gyümölcsöt vagy tejpépet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont ezt a kérdést tettem fel pár hónapja én is. Nekem azt tanácsolták, hogy nyugodtan adjam, nem lesz baja tőle. És tényleg, mert másnap mentünk a dokinőhöz és már csak 2-es tápszert írt fel, pedig akkor még nem voltunk 6 hósak. Gyümölcsöt vagy tejpépet akkor adj neki mellette, ha már amúgy is elkezdted a hozzátáplálást.
2009. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lányom ebben a korban anyatejes volt, amikor kezdett fogyni a tejem (10 hós volt) akkor ugye már sok mindent ehetett, de a védőnőm a korához képest az eggyel kisebb tápszert ajánlotta nekünk...oz okát nem tudom... Úgy tudom, hogy tápszeres babák esetében 4 hónapos kortól el lehet kezdeni a hozzátáplálást.
2009. jún. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hú akkor most megnyugodtam. Igen már kóstolgatjuk a gyümölcsöket. Ma volt az első nap, hogy megevett egy fél üveg őszibarackot ebédre. Csak azt nem tudom, hogy utána még kell adnom tápszert, vagy elég ha vizet iszik? Egy fél üveg gyümölcs kivált egy étkezést?
2009. jún. 20. 22:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezzel az elején én is bajban voltam, de Mi már 3,5hós korunktól elkezdtük a hozzátáplálást. Ugyan ezt kérdezgettem magamtól, vajon elég volt neki, adjak még tápot?

Ne aggódj tudni fogod, az elején csinálj neki és ha evett kínáld meg még táppal, ha nem kéri elég volt... A táp nem vész kárba mert én sokáig kiöntöttem, de a dokim mondta, hogy be a hűtőbe 12óráig tárolható. Sokáit 3óránként ettünk, most már csak 4óránként és csak este és reggel táp, egyszer tejpép, egyszer gyümi, egyszer főzelék hússal=5.

2009. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!