Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 30. -án lesz egy...

Kisfiam 30. -án lesz egy hónapos. Akkortól adhatom neki a gripe watert? állitólag nagyon jó hasfájásra. Segít? Infacol, espumisan egyik sem valami jó.

Figyelt kérdés
2008. szept. 19. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia.Sajnos nekem egyik sem volt jó az angol víz sem.De próbáld ki hátha nektek beválik.Hasfájásra én meleg pelust csináltam,az valamennyire használt.De legjobban az idő fog segíteni.Az én kisfiam még nem volt 3-hós mikor elmúlt a hasfájása.Kitartás!!!
2008. szept. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Szoptatsz? Mert ha igen, akkor több anyuka tapasztalatai alapján nem kell semmi a pocakfájásra, csak annyi, hogy figyelsz mit ettél. Az étel/ital kb. 4-6 óra alatt megy át a tejcibe, így pontosan megfigyelheted, hogy mi az ami nem tetszik babád pocakjának. Amúgy van még egy jó homeopátiás gyógyszer a sab simplex. De szerintem inkább figyeld meg mit eszel, nálunk bevált :) sok sikert és hasfájás mentes babát!
2008. szept. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szoptatok igen de megmondom őszintén bármit eszek mindenre fáj neki a doki szerint ez azért van mert 6 hetes koráig csak megrohasztja a gyomra a tejet.Krumplifőzeléket ettem valamelyik nap nagyon gyengén mégis sírt.A baj az hogy nagyon sajnálom remélem mielöbb elmúlik és köszönöm a tanácsokat.
2008. szept. 19. 11:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia!Ugyan nem ezt kérdezted, de nálunk a rostos őszilé okozott hasfájást a kicsinek 4 teljes napig, tehát figyeld azt is, mit iszol! Kitartás, a hasfájás el fog múlni, nem tart örökké!!!
2008. szept. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
oké figyelni fogom bár ilyeneket nem iszom :) ásványvízet szoktam.
2008. szept. 19. 11:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hós a babam és ha szénsavas üditöt ittam mindig fájt a pocija.Egyébbként ,hogy el ne kiabáljam mostmár múlóban van de igen csak megszenvedtünk.Nekünk segitett az angol viz ,csak vigyázz mert rosszul irja az adagolást 1 kis kanál az nem 5 ml.1kiskanállal szabad adni napi 2 - 3 alkalommal.
2008. szept. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem az FLP-s aloe Vera Activator vált be. Kilónként 2 csepp...
2008. szept. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én forgalmazom is őket :D de sajnos nem engedhetem meg magunknak meg aztán a baj,hogy 55 eurót kell rendelni hogy kiszállítsák :( de köszike a segítségeket.kiprószálom ezt a gripe watert kiváncsi vagyok eddig csak jót hallottam róla.
2008. szept. 19. 14:09
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia,


Nekem a nagyobbik fiam (most 2 éves) 3 és fél hónapig szenvedett a hasfájástól, azaz ez már kólikás volt. Napi 16 óra sírás. Amit kipróbáltunk: Infacol, Espumisan, Greap Water, Chaomilla Vulgaris,Lypocodium, Édeskömény, hát sajnos semmi sem segített. Teljesen mindegy volt, hogy mit ettem vagy ittam folyton sírt szegényke. Azután egyik napról a másikra elvágták és teljesen kiegyensúlyozott baba lett. Most 2 hónapos a második kisfiam és ugyanez a helyzet, de most a patikai papeverines keveréket használjuk, amit az orvos írt fel receptre. Hát a helyzet változatlan, de kitartóan várjuk, hogy enyhüljenek a görcsök. Talán neked a fentiek közül bejön valamelyik, drukkolok.

2008. szept. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!