Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 22 hónapos fiam alig eszik...

22 hónapos fiam alig eszik valamit? Mit próbáljak meg enni adni neki?

Figyelt kérdés
Tejet ,kakaot egyyáltalán nem akarja.elvagyok keseredve.vasat már kapott étvágyra de nem lett jobb.13 kiló körül van a súlya.3600 grmal született.ez kevés?gyerkőceiteknek mi a kedvence?segitsetek.Köszi
2010. márc. 30. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
20 hónapos kisfiam sem a legjobb evő.Mostanában már önállóan akar enni mindent.Amit szeret:joghurt, kefír, sajt, kenyérbél, zöldségek (borsó, répa, kukorica, hagyma), alma, meggy, banán.Próbálj gyümijoghurtot készíteni és mézzel édesítsd vagy engedd, hogy maga egyen és próbálkozzon.Hátha lelkesedik érte és elkezd eszegetni.Kisfiam 12kg, 3400grammal jött a világra.Tehát a te babád súlya semmiképp nem kevés.
2010. márc. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
pont mint az én fiam, szóról szóra. csak ő közelebb van a 14 kilóhoz éseszik vmennyi babatejet. kedvenc: hal brokkolis krumplipürével, rántott karfiol, szereti a tejszínes spenótos tésztát, a rakott krumplit, tejszínes tésztát, zöldségfasírozottat. rizst bármihez, bármikor:) almát reszelve és kell, h tegyek bele kekszet.
2010. márc. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.milyen az a zöldségfasirozott?

hagyom hogy egyedül egyen de sokszor úgy sem akar.

2010. márc. 30. 12:55
 4/8 anonim ***** válasza:
én úgy szoktam csinálni, h megfőzöm a zöldségeket, összeturmixolom, bele 1 tojás, kevés só, liszt, h ne essen szét és kevés fokhagyma. összegyúrom gombócokká, prézlit rá és kisütöm.
2010. márc. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a receptet kipróbálom.
2010. márc. 30. 13:20
 6/8 A kérdező kommentje:
jah,milyen zöldséget főzől?répa zöldség krumpli karfiol?vagy mit?
2010. márc. 30. 13:21
 7/8 anonim ***** válasza:
aha:) minden, ami épp van itthon. répa, karfiol, brokkoli, borsó, kukorica is kerül bele időnként:) és ha van vmi maradék husi, pl. grillcsibe melle, v ilyesmi, amiről tudom, h nem fog elfogyni, azt is bele szoktam turmixolni.
2010. márc. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi
2010. márc. 31. 12:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!