Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit próbáljak még? Nem eszik...

Mit próbáljak még? Nem eszik 10 hónapos babám!

Figyelt kérdés
8 hónapos koráig szopizott! De főzit már kapott hamarabb 6 hótól! Most 1 hónapja nincs étvágya nem fogad nagyon semmit el! Reggel tápszer meg este napközben egyenlő a nullával!
2009. aug. 25. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos a foga miatt. Azért, ha nem fogad el napközben kaját, próbáld meg a tápszert napközben is. Vagy azt sem fogadja el? (az enyém azt mindig minden körülméynek közt megeszi, akkor is, amikor mást elutasít)
2009. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is a fogzás elvette az étvágyát hosszú időre,és elkezdtem adni a csipketeát akácmézzel,citromlével nagyon lightosan izesitve,azóta zabál.Ha pár napig nincs tea akkor ismét keveset eszik,de ha adom 1-2 napon belül nem győzöm etetni.Ne keseredj el,azt mondták a régiek,ha naponta kakál,akkor csak eszik valamit.Előbb -utóbb kinőnek a fogai,majd akkor belehúz a súlygyarapodásba!
2009. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló! Mennyi idős kortól adod a teát, hogy készíted el? Sajnos az én babám is nagyon rossz evő, és most,hogy jön a foga valami katasztrófa.
2009. aug. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A csipketea akár újszülött kortól adható.Úgy készitem hogy gyöngyöző(fél liter) vizbe teszek egy filtert,pár percig ázik,majd 2-3 teáskanál akácméz(ezt is lehet fél éveskor után,nem allergizál),2 teáskanál citromlé.Éppen csak érezni a citrom és a méz izét,de nem savanykás.Langyosan vagy szobahőmérsékletüen nálunk nagyon csúszik!
2009. aug. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi! Ezt is megpróbálom. Hátha beválik az én babámnál is.
2009. aug. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!