Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A piacon látom árulnak Vilmos...

A piacon látom árulnak Vilmos körtét! Adhatom 9 hós babának? Ennek most van itt a szezonja vagy melegházi esetleg még külföldi?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem külföldi.

Ősszel van szezonja a körtének. Nem hiszem hogy melegházi lenne, de szerintem nyugodtan kérdezd meg az árust, hátha nem fog becsapni...

2010. márc. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ősszel szedik, eddig hűtőházban tárolták 5 fokon. ezért nem romlott meg és nem ráncos. Nyugodtan adhatod a babának! ugyanígy tárolják az almát is :) egy vidéki anyuka
2010. márc. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ezek hűtőházban voltak.Azért is van az, hogy ha hazaviszed, akkor belülről kezd el romlani.
2010. márc. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mindig magyar terméket vásárolok, akkor is ha pl. nincs szezonja. Lányom is evett már körtét 6 hós kora óta, imádja!
2010. márc. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi akkor ma kipróbáljuk bocsi biztos nagyon bután hangzott a kérdésem:))
2010. márc. 30. 18:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!