Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell még valami a születendő...

Kell még valami a születendő babámnak?

Figyelt kérdés

úgy érzem meg van minden, de lehet hogy valamit kifelejtettem, megnéznétek?

és ha hiányzik valami megírnátok?


ami megvan:

-ágy

-pelenkázó szekrény

-pelenkázó feltét

-babakocsi

- hordozó

-kisruhák (badyk, rugdalozok, napozok, kis zokni, harisnya, kisnadrágok)

-vékony pléd

-vastagabb pléd

-pléd a babakocsiba

-pólya

-mellszívó (kézi és elektromos)

-bimbóvédő

-kiskád

-cumi


azt hiszem ennyi, még cumisüveget kell venni meg textil pelust.

Valami még?


köszönöm ja és nyáron junis végén születik meg a baba.


2010. márc. 29. 17:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Kis olló, vízhőmérő, lázmérő, orrszívó. Cumisüvegből ne vegyél készletet, mi azt vettünk és nem szereti a kisfiam az Aventosat, most Mamot vettünk, abból hajlandó enni a pótlást. Mérleget elég kölcsönözni, szerintem kell, ha első baba. A szoptatás egy külön világ, majd meglátod.

A kórházba vegyél még hálós bugyit, szülés után az a legkényelmesebb, én Tenát vettem és betétet is!

2010. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
törölköző, textílpelus, kozmetikumok (babaolaj, testápoló, fürdető), lázmérő, vízhőmérő?
2010. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi kozmetikumokat nem vettünk, a gyerekorvos írta fel receptre, amikor hazajöttünk, aznap hozta a védőnő.
2010. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi vettünk mikrós sterilizálót, nagyon jó! 5 perc és minden kész.
2010. márc. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszi

kisolló, fésű, hőmérő van meg porszivos orrszivó azt elfelejtettem írni.

akkor nagyjából meg is van minden szupi

köszi nektek

2010. márc. 29. 18:00
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mellszívó!Lehet kézi vagy elektromos de szerintem arra szükség van.És newborn pelus.Azt a kórházba is vinni kell.(meg törlőt és popsikrémet)
2010. márc. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocsi most láttam hogy mellszívód van.
2010. márc. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

igen van meg pihenőszék és játszószönyeg is van ezt is elfelejtettem

pelust meg majd most akarunk venni több csomaggal hogy akkor ne legyen egyszerre sok kiadásunk

kozmetikuokat a doki ír majd fel

köszönöm

2010. márc. 29. 18:28
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Pelenka és popsitörlő amit a kórházba is vinni kell,pelust adnak valamennyit de nem mindíg elég popsitörlőt már nem adnak.Sapi.

Nem jut eszembe annak a kék krémnek a neve amivel a mellbimbót kell kenni azt én mind 3-al vittem mert az első napokban tiszteséggel bedurrant a cici és iszonyúan fáj.Ha beugrik megirom.

Ajánlom neked még az urtica urens ch 5 szopi bogyot én szülés utánni nap elkezdtem szedni napi 2x 5 szem és 2 hónapig szedtem már 2 éves a fiam de még cicizik..600 ft körül van egy dobozzal,recept nélkül kapható

2010. márc. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%

Szerintem ne készletezzetek be előre pelusból, sose tudhatod, hogy melyik méretből hány csomag fog majd kelleni, és hogy melyik márka válik be.

Még esetleg tudom írni a fülpiszkálót és a korongvattát, de ezek egy átlag háztartásban amúgyis vannak :)

2010. márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!