Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen orrszívót vegyek...

Milyen orrszívót vegyek születendő babámnak?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy az elektromos lehet a jobb, vagy az a kis vákuumos amit összenyomsz és úgy szív (vagy ballonos?), esetleg amit szájjal kell szívni?

Jó lehet a porszívós is?Azt a lehető legkevésbé akarnám...

Szerintetek?


2010. okt. 11. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pedig a többség valószínűleg azt fogja mondani, hogy a porszívósat vedd. Én is. Először én sem azt akartam, nem is vettem, csak a sima kézi ballonosat, mondván az kíméletes. Aztán megfázott a babám, és rohantunk a gyógyszertárba a porszívósért. A kézi semmire sem jó, gyötröd vele a gyereket, de nem szív ki semmit. Jó a porszívós, hidd el, és nem bántja a babát. Az egy baja, hogy hangos:(
2010. okt. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi Csopi porszivos orrszivot hasznalunk es nagyon bevalt. Brendonban biztosan talalsz.

Boldog babavarast!

2010. okt. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Arianna porszívós! 2 éve töretlenül bevált.
2010. okt. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is vettem először olyan ki kézi nyomogatósat, de semmit sem ér!

Vegyél porszívósat, az a tuti! Abszolút nem szívja durván, nem fáj a babának. Mi egy náthán vagyunk túl, nagyon jó volt. Egy hátránya van, hogy amíg meg nem gyógyult a babám elöl volt a porszívó. Mi is Ariannát vettünk. kb. 2.000,- Ft volt.

2010. okt. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szia!


Az én kisfiam igaz már elmúlt 3 éves, de én is úgy voltam, mint te, hogy porszívósat nem. Én csapra szerelhetős orrszívót vettem (üvegfújóknál lehet kapni) 2-3000 forint között van az ára, a csapra kell szerelni, s a csap kinyitásával tudod állítani az erősséget. Mi nekünk ez volt gyerekkorunkba is, és most sem bántam meg, hogy ilyet vettem. (igaz egy hátránya van, vigyázni kell rá, mert törékeny)

2010. okt. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, itt egy link és kép amilyen nekünk van


[link]

2010. okt. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csaposról nem is hallottam idáig.De tök jó :-)MI örököltünk egy elektromosat, na olyat NE vegyél, semmi értelme, porszívós van.
2010. okt. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Porszívós. Jobban fogja zavarni a kicsit, hogy majd belefullad a takonyba és nem bír aludni, minthogy másfél perc alatt kiszívod neki.
2010. okt. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szia!


A csapra szerelhetős vagyok. Majd megírod, hogyan döntöttél?

2010. okt. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ez a csapra szerelhetós felkeltette az érdeklődésemet, de sajna a lakás csappal felszerelt helyiségeiben nem tudnám megoldani az orrszívást, viszont mindenki a porszívósat ajánlja vagy az elektromosat (ami ugye minimum 3x annyi), úgyhogy valószínű, hogy marad a porszívós.

Mindenkinek köszönöm a tippeket.

2010. okt. 15. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!