Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma 3 honapos a kislanyom.3150...

Ma 3 honapos a kislanyom.3150 g-mal es 51cm-vel szuletett. Most 60cm es 5010g. Az utolso 1 honapban nagyon keveset hizott. Elkezdem hozzataplalni. Nincs keson. Behozhatja a grammokat?

Figyelt kérdés
nagyon aggodom, mivel csak az egyik mellembol tudok szoptatni hetek ota, ezert bizonyara kevesebbet is hizott, mert nem tud eleg gyorsan tej termelodni. ma a doki azt tanacsolta, kezdjem el tapozni, ugyhogy egyszer szopi, egyszer tapszer. a nutrilon HA-t javasolta. 3 het alatt 250grammot hizott. aggodom, vajon be tudom e hozni ot sulyban. egyebkent jokedelyu, aranyos formas, imadom.
2008. szept. 17. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs lemaradva! És nem kell neki behozni! Ebben a hónapban ennyit hízott! Kész! Mi ugyanebben a cipőben vagyunk. 3200 g-mal született 48 cm. A minimumokat hízza heti 150 g-mot, de augusztusban csak nyammogott, ezért a min.-ot sem hízta meg. Most 4790 g. 60,5 cm 3 hónaposan. Kicsit keveselte a doki néni, de nem stresszelt vele, mert nem nagy lemaradás, és én is ilyen alkatú voltam. Ma viszont zabált 2 óránként 100-130 ml-ket evett. Kap anyatejet és tápit is. Havi 600 g a minimum, akkor a te babád az 5 kilójával pont jó, és jobban áll mint az én babám. Ne aggódj!
2008. szept. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszi szepen, nagyon aranyos vagy. en edesnek latom a babomat, egyfalat nagyon szeretnivalonak. es nem szoktam ehesnek erezni, sot mindig nagyon sok visszajon neki, es nem kivanja se aa cicit, se a teat, ha kinalom. ha ehes lenne, sirna, nem??? na de holnap elkezdjuk a tapot, ejjelre, ill.estere mar azt nem akartam, nehogy fajjon a pocakja.
2008. szept. 17. 18:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Az én lányom 4 hónapos 5520 gramm és 59 centi. Kb. másfél hete ingadozik 5500-5530 között van mindig, nem hízik egy dekát sem és nem fogy. Pedig az étvágya nő. Nem tudom a Te babád mennyire aktív 3 hósan, az enyém már sokat mocorog, ütögeti a játékait a játszószőnyegen, szóval én nem aggódom.
2008. szept. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!