Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes elmenni Ausztriába...

Érdemes elmenni Ausztriába babaholmikat, bababútort stb. vásárolni?

Figyelt kérdés
Írjon aki volt körülnézni, hogy milyen árak vannak , és mennyire éri meg "átruccanni".Győri vagyok nekem kb annyi Bécs mint Pest.
2008. szept. 17. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, a helyedben biztos a bécsi H&M választékát részesíteném előnyben mint a pestiét :) és még ott van Parndorf is!!
2008. szept. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én német területen lakom,és elkell mondjam,jobban megvagyok elégedve az itteni termékekkel mint a magyar boltokban talàlhatoak,és nagyobb a vàlasztök is.

Àr vàltozo helytöl függ

2008. szept. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nézd meg a toysrus.at - azon belül is a baby'R'us - oldalt és rendelj tőlük katalógust, egy héten belül kiküldik és szerintem olcsóbb, mint itthon. Egyébként a shopping Center Südben van. Én már rendeltem katalógust, mi nemsokára kiruccanunk.

24 hetes kismama

2008. szept. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Minden jót!

2008. szept. 17. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!