Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol érdemes venni jó minőségű,...

Hol érdemes venni jó minőségű, új és árban elfogadható babaholmikat?

Figyelt kérdés
Most a C&A-t fedeztem fel, nagyon tetszik. Ilyen jellegű helyekre gondolok. Ti hol vásároltok?
2009. szept. 8. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk sok a használt,de szerintem a tesco cheeroke cuccok is jók.Azt nyúzunk párat.
2009. szept. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Tesco-s ruhákat én is kedvelem. Onnan ajándékba is sokat kaptunk.
2009. szept. 8. 13:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi is a C&a ban vesszük. de nem kell sokat, mert nagyon sokat kaptunk és kapunk is ami szintén a C&A ból valók nagy része
2009. szept. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tesco/Cherokee az abszolut favorit, de nálunk még a H&M is nagyon megy.
2009. okt. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam is tecso,C and A,a favorit,de olcsó,jót még a takkoban,kikben is szoktam látni.
2009. okt. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A Takkoba most először vettem, nagyon bejön. (74-es kis farmer 1290 Ft)

H&M nincs a környéken. :(

2009. okt. 30. 22:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Nektek olcsó a C&A? Én rosszul lettem, mikor bementem körülnézni, hogy mit vegyek az 50%-os kuponon..

Én a gyerek minden ruháját a teszveszen vettem, 80%-uk kiváló, jó minőségü, hibátlan, gyönyörű darab. Mindig dícsérik, hogy milyen csinos, pedig bolti ruhája nincs is...

46-db ruhát vettem (postaköltséggel együtt) 1600 ftért...

2009. okt. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!