Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam a tejitalra?

Hogyan szoktassam a tejitalra?

Figyelt kérdés

a problémám a következő a kisfiam 19 hónapos és reggelire és vacsira is még tápot kap,de eszi izlik neki meg minden ,csak ugy gondolom hogy tavasztól leszokunk róla mert elég drága is meg nem kell neki sokan azt mondják!

Nos az a bajom hogy a kicsikém nem igazán eszik kenyeret szalámival meg ilyeneket hanem a tápot megissza és elég neki délig!!

230 ml eszik reggel este meg 150ml !!

És egyszerüen nem tudom mit csináljak hogy oda ültetem és megegye a kenyérfalatkákat csak játszik vele !!

Más is van ilyen helyzetben??

Kérem segítsetek ,ötlteket is várok!

Köszönöm előre is Niki


2010. márc. 27. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem kenyérrel meg szalámival kellene próbálkozni...
2010. márc. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ulj le a babaval szembe es etesd meg jatekosan, par nap mulva magatol fog enni
2010. márc. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia Niki én is Niki vagyok! :)

Az én lányom is dettó ilyen,igaz ő már 2,5éves de a mai napig nem reggelizik... Ő már 1,5 éves korától rendes tejet iszik,illetve kakaót de max 1-2 falatot eszik és délig meg se éhezik.Mondjuk én annyira nem aggódok emiatt mert én is világ életemben ilyen voltam,mindig is utáltam reggelizni... :)Jó húsban van és általában rendesen ebédel utána.

2010. márc. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,de nem igzán értem az első hozzászóló válaszát!!

Kifejtenéd bővebben??

Minden eszik már csak nem tudok vele reggel meg este sem leülni vele hogy na most akkor kizárólag májkrémes kenyére paprikával a kaja mert nem eszik annyit belőle hogy jóllakjon!!

a táp meg laktatja

2010. márc. 27. 22:59
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves druszám!!

Hát igen de jó lenne már ha normálisan enne,enyém is jól néz ki izoms kis csirke!!

ma mértük 11,5 kg

2010. márc. 27. 23:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Na hát akkor a fiacskád se annyira kicsi... :)

Ne aggódj annyira emiatt!Amúgy nálunk még ami bevált,az a figyelem elterelés... :D Egy mese alatt annyira bele tud merülni,hogy simán megetetem!

Niki

2010. márc. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!