Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti szóvá tennétek a szomszédna...

Ti szóvá tennétek a szomszédnak? Vajon tudja, hogy ezzel mennyit árthat?

Figyelt kérdés
2 hetes a kisebbik gyereke. A nagyot együtt viszik oviba. Nem elég, hogy hideg van, ki tudja mit szed össze az ovis gyerekektől az a pici.
2016. jan. 18. 16:14
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

No igen, ezt is akartam írni, hogy az óvodába járás nem opcionális, hanem kötelező, ugyanúgy, mint az iskola.

Nekem pl. kisiskolás gyermekem van, ezek szerint nekem is itthon kéne tartanom a nagyot, ha majd megszületik a kistesó?! :)

2016. jan. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmi közöd hozzá. Többet árt nekik, hogy ilyen szomszédjuk van.
2016. jan. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Az ovi kötelező...

A lànyom ugyan tavaszi,de 10napis korában már vinnem kellett az orvosi rendelőbe tanàcsadásra,meg az orvosi vizitre,mert itt nem jönnek hàzhoz..

Ugyanaznaptól nem volt szabin a pàrom sem,tehát az oviba is vinnem kellett a nagyot.

Semmi baja nem lesz.

2016. jan. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is már csak azért sem tenném szóvá mert nem ülök az ablakba,h azt kukkoljam,h a szomszéd épp mit csinál. Van ennél jobb dolgom is!

Másodszor ha nincs ki otthon maradjon a picivel akkor te szerinted,hogy oldja meg? Biztosan van rá valami ötleted ha ilyen jó megfigyelő vagy,h ki mit és hogyan csinál:-) !

Hagyja otthon?

Harmadszor 2hetes babát jól felöltözteti és téma lezárva. Mi baja lenne?

Negyedszer meg ha picikét átgondoltabban tetted volna fel a kérdést tudnád,h nem feltétlen attól lesz beteg a pici,h a nagyot viszik oviba. A nagytesó hazaviszi a betegséget.!! Nem kell a picivel még csak kilépni sem az ajtón.

Van neked gyereked?! Mert ha nincs értem a kérdést. Ha van akkor meg kicsit tudatlan,kotnyeles és legfőképp uncsizó s

Anyuka/apuka vagy.

Hagyd a szomszédot békén. Ő így,te majd máshogy! Nincs hozzá közünk.

2016. jan. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Akassza be a szekrénybe vagy mi?

Ne hülyéskedj, akinek van már egy nagyobb az nem tud ám hetekre bezárkózni, kell a nagynak a levegö meg a mozgás, ha ez nincs meg tudod milyen örjítö tud lenni egy 2-3 éves gyerek többet árt mint a hideg meg a bacik, majd ha a másodikat szülöd akkor légyszives gyere ide és oszd meg a tapasztalataidat te hogy oldottad meg. Könnyű okosnak lenni. szerintem ne szólj neki, tuti leosztana érte, amúgy sincs hozzá közöd!

2016. jan. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Ajánld fel, hogy minden nap vigyázol a kicsire addig, ameddig a nagyot az oviba viszi.


OMG...

2016. jan. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

1. Mi közöd hozzá?

2. Szerinted mégis mit kellene csinálnia a szomszédodnak? Ha nincs, aki hozza-vigye a nagyot, akkor hagyja otthon a babát egyedül, vagy mi?

3. Miért ne menne a nagy oviba? Kötelező, egyrészt, másrészt egy ovis gyerek megzeberedik otthon, ha hetekig nem mehet sehová.

Belegondolok, nálunk a nagy már iskolás, most akkor őt suliba nem kéne vinni hetekig, ha nincs, aki hozza-vigye? Szép kis hiányzáskupac gyűlne össze...

Jó, nekem szerencsém van, mert a szüleim tudnak segíteni, elég rugalmas a munkaidejük, de ha ketten kéne megoldani a férjemmel, akkor bizony délután nekem kéne menni a babával, ráadásul busszal. Elhiheted, más szülők is megoldották már a fiam osztályában, és mindegyik baba túlélte.

2016. jan. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Kb. 10 napos korától jött velem a kicsi is, amikor hoztam-vittem a nagyot oviba.

Most már 6,5 éves és az átlagosnál erősebb az immunrendszere, évente talán 2x beteg.

2016. jan. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!